Grażyna Torbicka w sesji dla VIVY!, wrzesień 2016, 19/2016
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
Metamorfozy gwiazd

Grażyna Torbicka zmieniła fryzurę przed świętami! 

Wygląda dużo młodziej!

Redakcja VIVA! 15 grudnia 2020 15:30
Grażyna Torbicka w sesji dla VIVY!, wrzesień 2016, 19/2016
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Grażyna Torbicka to najpopularniejsza ekspertka od filmu w Polsce. Dziennikarka przeprowadzała w swojej karierze wywiady z największymi sławami Hollywood i sama stała się gwiazdą w naszym kraju. Jej niezwykła uroda, szyk i klasa sprawiły, że kilka lat temu dziennikarka podpisała nawet kontrakt reklamowy z jedną z największych firm kosmetycznych na świecie - L'Oreal Paris. W ten sposób dołączyła do grona takich gwiazd jakich jak Helen Mirren, Andie McDowell, Milla Jovovich czy Lucy Liu. Teraz Grażyna Torbicka zdecydowała się na przedświąteczną metamorfozę – nożyczki poszły w ruch!

Nowa fryzura Grażyny Torbickiej

Grażyna Torbicka od lat nosi włosy za ramiona z supermodną grzywką okalająca twarz, czyli tak zwaną curtain bang. Jedynie lekko się zmienia to kolor, choć od lat dziennikarka wierna jest odcieniom blondu. Tym razem zdecydowała się na delikatne strzyżenie, dzięki któremu jej fryzura nabrała dużej objętości i uwypukliła piękne fale.

Mamy wrażenie, że fryzjer nie poprzestał jedynie na cięciu, bo kolor także wygląda na odświeżony. Włosy u nasady są ciemniejsze, a pasemka bardziej kontrastowe. Uczesanie jest niezwykle efektowne, kobiece i eleganckie. I odmładza!

Fani zasypują gwiazdę komplementami:

Wow, ale piękne włosy

Piękna zawsze i wszędzie 😍

Elegancja i piękno

Super, naprawdę klasa kobieta 💖

Idealne cięcie, pięknie i naturalne😘

My też jesteśmy zachwyceni tą metamorfozą i wciąż nie możemy uwierzyć, że Grażyna Torbicka ma już 61 lat! Naszym zdaniem absolutnie nie wygląda na swój wiek. Zgadzacie się z nami?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!