Agata Duda
Fot. East News
Ze świata urody

Krzysztof Gojdź mocno o pierwszej damie: „Ma całe zoo na twarzy!”

Co jeszcze powiedział o Agacie Dudzie „doktor gwiazd”?

Marta Cieplak 21 marca 2018 18:00
Agata Duda
Fot. East News

Krzysztof Gojdź słynie ze swoich mocnych wypowiedzi na temat urody znanych osób oraz opiniowanie tego, z jakich zabiegów medycyny estetycznej korzystają. W środowisku nazywany jest lekarzem gwiazd. Zasłynął między innymi wypowiedziami na temat pierwszej damy Francji, Brigitte Macron. A co sądzi o polskiej pierwszej damie, Agacie Dudzie?

Gojdź o Agacie Dudzie

Krzysztof Gojdź był niedawno gościem Agnieszki Gozdyry w programie Skandaliści. Gdy prowadząca poprosiła go o opinię na temat wyglądu Agaty Dudy, wypowiedział się o niej wyjątkowo miło: „Jest przykładem 40-letniej kobiety, która godnie się starzeje. Mi się to bardzo podoba. Ona nie podąża za gazetowym ideałem piękna. Fajnie się starzeje, ma ładne zmarszczki. Nic nie poprawia. I dobrze.”

Później Krzysztof Gojdź rozwinął swoją wypowiedź na Instagramie pisząc: „Kiedy ktoś pyta mnie o wygląd Agaty Dudy - zawsze mam tę samą odpowiedź. To naturalnie starzejąca się kobieta, która w tym wieku ma kurze łapki, opadające powieki górne, lwią zmarszczkę czy „chomiczki” - czyli całe zoo na twarzy. I fajnie, że akceptuje zachodzące zmiany na swojej twarzy i ciele pokazując Polkom, że trzeba pokochać siebie. Bo nie wygląd jest najważniejszy a nasz rozwój intelektualny.”

Jesteśmy tego samego zdania i doceniamy, że zamiast eksperymentować z zabiegami medycyny estetycznej, Agata Duda eksperymentuje z... fryzurami!

Ostatnia wypowiedź Gojdzia o pierwszej damie nie była jednak jego pierwszą! Już w 2016 roku napisał na Instagramie: „Jako moja rówieśniczka wygląda znakomicie i naturalnie. Czy poddaje się zabiegom upiększającym? Chyba nie. Ale dobrze byłoby utrzymać taką kondycję. (...) Agata, mamy blisko do siebie wpadaj i stwórzmy strategię beauty forever” pisał. Ale jak widać nie potrzebowała jego wsparcia, bo po dwóch latach nadal wygląda świetnie! 

Fot. East News

Agata Duda przeszła metamorfozę! Zobaczcie, jak teraz wygląda pierwsza dama RP
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…