Fot. East News
O tym się mówi!

Gigi Hadid już tak nie wygląda! Radykalnie zmieniła kolor włosów!

Modelka jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 9 marca 2021 15:27
Fot. East News

Gig Hadid, jeden z Aniołków Victoria’s Secret zmieniła kolor włosów! Charakterystyczne dla niej, długie blond włosy, zazwyczaj lekko falowane zamieniła na kolor… Ani z Zielonego Wzgórza. Gigi Hadid ma rude włosy i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Skąd taka metamorfoza?

Gigi Hadid w 2020 roku została mamą

Ponad pół roku temu Gigi Hadid i Zayn Malik ogłosili światu, że zostali rodzicami. Ciąża początkowo była owiana tajemnicą, a wszystko po to, aby młoda mama mogła nacieszyć się spokojem w tych wyjątkowych momentach. Córka sławnej pary ma już ponad pół roku, a rodzice stracili dla niej głowę. Modelka praktycznie wróciła do formy sprzed ciąży, co widać na najnowszych zdjęciach w jej social mediach. Kiedy wróci do pracy?

Gigi Hadid ma rude włosy

2021 rok okazał się dla Gigi idealnym momentem na radykalną metamorfozę. Modelka pokazała zdjęcie, na którym ma rude włosy! Jej urocze piegi dodatkowo dodają jej uroku. Trzeba przyznać, że mocno pomarańczowy odcień włosów bardzo jej pasuje.

Wygląda niczym Ania z Zielonego Wzgórza. W takiej fryzurze jeszcze bardziej widoczne stały się jej błękitne oczy, które idealnie kontrastują z żywym kolorem. Fani obsypali ją mnóstwem komplementów pod zdjęciem. A Wam jak podoba się metamorfoza modelki? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.