Fot. East News
O tym się mówi!

Gigi Hadid już tak nie wygląda! Radykalnie zmieniła kolor włosów!

Modelka jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 9 marca 2021 15:27
Fot. East News

Gig Hadid, jeden z Aniołków Victoria’s Secret zmieniła kolor włosów! Charakterystyczne dla niej, długie blond włosy, zazwyczaj lekko falowane zamieniła na kolor… Ani z Zielonego Wzgórza. Gigi Hadid ma rude włosy i wygląda zupełnie inaczej niż do tej pory. Skąd taka metamorfoza?

Gigi Hadid w 2020 roku została mamą

Ponad pół roku temu Gigi Hadid i Zayn Malik ogłosili światu, że zostali rodzicami. Ciąża początkowo była owiana tajemnicą, a wszystko po to, aby młoda mama mogła nacieszyć się spokojem w tych wyjątkowych momentach. Córka sławnej pary ma już ponad pół roku, a rodzice stracili dla niej głowę. Modelka praktycznie wróciła do formy sprzed ciąży, co widać na najnowszych zdjęciach w jej social mediach. Kiedy wróci do pracy?

Gigi Hadid ma rude włosy

2021 rok okazał się dla Gigi idealnym momentem na radykalną metamorfozę. Modelka pokazała zdjęcie, na którym ma rude włosy! Jej urocze piegi dodatkowo dodają jej uroku. Trzeba przyznać, że mocno pomarańczowy odcień włosów bardzo jej pasuje.

Wygląda niczym Ania z Zielonego Wzgórza. W takiej fryzurze jeszcze bardziej widoczne stały się jej błękitne oczy, które idealnie kontrastują z żywym kolorem. Fani obsypali ją mnóstwem komplementów pod zdjęciem. A Wam jak podoba się metamorfoza modelki? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…