Geri Halliwell jako krolowa Elzbieta II
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Geri Halliwell ze Spice Girls jako królowa Elżbieta! Co za metamorfoza!

Wokalistka jest nie do poznania!

Aleksandra Frankowska 9 listopada 2020 12:27
Geri Halliwell jako krolowa Elzbieta II
Fot. Instagram

Geri Halliwell międzynarodową sławę zdobyła będąc członkinią girlsbandu Spice Girls, gdzie śpiewała między innymi z Victorią Beckham. Jej rude włosy były zawsze znakiem charakterystycznym gwiazdy. Gwiazda pochwaliła się niedawno nagraniem, w którym ucharakteryzowana została na królową Elżbietę I. To, jak bardzo się zmieniła jest niesamowite!

Geri Halliwell w nowym projekcie na YouTube

Artystka zapowiedziała swój najnowszy projekt na YouTube o nazwie Rainbow Woman, który – jak sama nazwa wskazuje – będzie opowiadał o sile kobiet. Geri opublikowała już w sieci pierwszy odcinek serii, w którym przeobraziła się w postać królowej Elżbiety I. Jej metamorfoza zachwyciła internautów!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Before we go forward, we go back.⁣ 8/11/2020 ⁣ @youtube link in bio ⁣ #RainbowWoman 🌈

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Geri Halliwell jako królowa Elżbieta I

Chociaż Geri aktualnie nie angażuje się w świat celebrytów, to niewiele osób wie, że zaraz po Victorii Beckham, jest jedną z najbogatszych piosenkarek zespołu. Jej majątek szacuje się na około 220 milionów złotych. Za czasów śpiewania, Ginger Spice wybierała jedynie korzystne finansowo kontrakty.

W swoim pierwszym odcinku na YouTube, Geri zaprezentowała się jako królowa Elżbieta I, zapowiadając jednocześnie, że nowe filmy będzie udostępniała co tydzień na kanale Rainbow Woman. Przebrana za monarchinię Geri, opowiada o muzyce.

Geri Halliwell jako krolowa Elzbieta II
Fot. YouTube

Charakteryzacja, której poddała się Halliwell robi ogromne wrażenie. Całkowicie ją odmieniła – przyglądając się jej dokładnie, nie jest się w stanie rozpoznać prawdziwej Geri. Zmieniła się nie tylko jej twarz i włosy. Ubranie, charakterystyczne dla dawnych monrachii również robi wrażenie. Rozkloszowana suknia, sznur pereł oraz peleryna, doskonale umiejscowiły ją w  pradawnych czasach. Umiejętności wokalne pozwoliły jej również umiejętnie modulować głos. Fani są zachwyceni jej najnowszą produkcją i czekają na więcej! 

Geri Halliwell jako krolowa Elzbieta II
Fot. YouTube

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Queen Speaks… 🌈 Live now on @youtube #RainbowWoman

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Everything and everyone - Together, we discover..... #RainbowWoman #ComingSoon #Youtube

Post udostępniony przez geri (@therealgerihalliwell)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.