Georgina Rodriguez
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images
Metamorfozy gwiazd

Georgina Rodriguez w nowej fryzurze podczas 78. Festiwalu Filmowego w Wenecji 2021!

Nie mogła opędzić się od fotoreporterów!

Aleksandra Frankowska 2 września 2021 14:27
Georgina Rodriguez
Fot. Alessandra Benedetti - Corbis/Corbis via Getty Images

Wczoraj rozpoczął się 78. Festiwal Filmowy w Wenecji 2021, w którym udział biorą gwiazdy światowego formatu. Na czerwony dywanie zaprezentowała się również partnerka Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, która pokazała się wszystkim w nowej, olśniewającej fryzurze! Jak teraz wygląda?

Zobacz też: Nie tylko Penelope Cruz! Kto jeszcze pojawił się na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Georgina Rodriguez zmieniła fryzurę

Podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji, Georgina Rodriguez zaprezentowała wszystkim nową fryzurę, która całkowicie ją odmieniła. Metamorfoza modelki jest niesamowita! Jej długie, lekko kręcone włosy zostały ścięte do wersji long bob i sięgają ramion. Lekko podkręcone do wewnątrz, jednak utrzymane w prostym, klasycznym uczesaniu z przedziałkiem na środku, dodały jej dziewczęcości i jednocześnie klasy.

Zobacz również: Georgina Rodriguez w gorącej sesji świątecznej w koronkowym body pod choinką!

Ognista stylizacja Rodriguez

Uwagę wszystkich przyciągnęła również stylizacja partnerki Ronaldo, a przede wszystkim głęboki dekolt.  Na tę okazję wybrała dopasowany gorset oraz proste spodnie, a także marynarkę – wszystko w czarnym kolorze. Mocny makijaż i ciemnoróżowa szminka dopełniły całość.

Jak Wam się podoba stylizacja Georginy Rodriguez? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…