Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
fryzury gwiazd

Sara Boruc już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła włosy!

W nowej fryzurze wygląda doskonale…

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2021 18:30
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs! Słynie nie tylko z urody, ale też świetnego stylu i głowy do biznesu. Niedawno stowrzyła markę odzieżową The Mannei, którą szybko pokochały zagraniczne gwiazdy. Projektantkę i influencerkę  na Instagramie śledzi ponad  420 tysięcy followersów. Nic więc dziwnego, że każda zmiana w wyglądzie gwiazdy jest szeroko komentowana. Ostatnio Sara zaskoczyła fanów nową fryzurą! Gwiazda obcięła włosy!

Zobacz także: Sara Boruc wystartowała z własną marką! Co znajdziemy w ofercie The Mannei?

Sara Boruc w nowej fryzurze!

Sara zdecydowała się na ostre cięcie! Gwiazda, która ostatnio prezentuje się na swoim profilu na Instagramie w bardziej casualowych lookach, postanowiła też skrócić włosy. Teraz nosi je ścięte do połowy szyi z modną w ostatnich miesiącach grzywką. Fryzura jest niezobowiązująca i doskonale prezentuje się w połączeniu z oversize'owymi ubraniami w męskim stylu. Sara maluje się też dużo delikatniej niż wcześniej. Ten nowy wizerunek jest świeży i dziewczęcy, zupełnie nie w klimacie, z którego słyną WAGs. Nam bardzo odpowiada ta zmiana! W sam raz na lato.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.