Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name
fryzury gwiazd

Sara Boruc już tak nie wygląda. Gwiazda obcięła włosy!

W nowej fryzurze wygląda doskonale…

Redakcja VIVA! 30 czerwca 2021 18:30
Sara Boruc Mannei
Fot. Instagram @mannei_is_her_name

Sara Boruc to jedna z najpiękniejszych polskich WAGs! Słynie nie tylko z urody, ale też świetnego stylu i głowy do biznesu. Niedawno stowrzyła markę odzieżową The Mannei, którą szybko pokochały zagraniczne gwiazdy. Projektantkę i influencerkę  na Instagramie śledzi ponad  420 tysięcy followersów. Nic więc dziwnego, że każda zmiana w wyglądzie gwiazdy jest szeroko komentowana. Ostatnio Sara zaskoczyła fanów nową fryzurą! Gwiazda obcięła włosy!

Zobacz także: Sara Boruc wystartowała z własną marką! Co znajdziemy w ofercie The Mannei?

Sara Boruc w nowej fryzurze!

Sara zdecydowała się na ostre cięcie! Gwiazda, która ostatnio prezentuje się na swoim profilu na Instagramie w bardziej casualowych lookach, postanowiła też skrócić włosy. Teraz nosi je ścięte do połowy szyi z modną w ostatnich miesiącach grzywką. Fryzura jest niezobowiązująca i doskonale prezentuje się w połączeniu z oversize'owymi ubraniami w męskim stylu. Sara maluje się też dużo delikatniej niż wcześniej. Ten nowy wizerunek jest świeży i dziewczęcy, zupełnie nie w klimacie, z którego słyną WAGs. Nam bardzo odpowiada ta zmiana! W sam raz na lato.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.