Jennifer Lopez na Złotych Globach w identycznej fryzurze jak w filmie Pokojówka na Manhattanie
Fot. Getty Images, East News
ze świata urody

Fryzura i naszyjnik J.Lo ze Złotych Globów to kopia tych z filmu „Pokojówka na Manhattanie”!

A aktorka niemal się nie zmieniła przez siedemnaście lat!

Marta Cieplak 7 stycznia 2020 14:30
Jennifer Lopez na Złotych Globach w identycznej fryzurze jak w filmie Pokojówka na Manhattanie
Fot. Getty Images, East News

Jennifer Lopez wzbudziła sensację swoją kreacją z gigantyczną złotą kokardą na Złotych Globach! Ale nas bardziej zaskoczyło jej uczesanie, które do złudzenia przypomina to z filmu Pokojówka na Manhattanie! Od premiery hitu minęło już 17 lat, a aktorka niemal się nie zmieniła! Jak to możliwe?

Jennifer Lopez wygląda tak młodo jak 17 lat temu!

J.Lo zdecydowała się na bardzo efektowne uczesanie – ogromny kok opleciony grubym warkoczem, który jak zdradził jej fryzjer, Chris Appleton,  był inspirowany uczesaniami Grace Kelly.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Getting @jlo ready Thanks to @dysonhair @colorwowhair #dysonhair #dysonprohair

Post udostępniony przez Chris Appleton (@chrisappleton1)

I nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że identyczną fryzurę aktorka nosiła jako Maria Ventura w Pokojówce na Manhattanie w scenie balu w Metropolitan Museum of Art! Jakby tego mało, i na ekranie i na czerwonym dywanie w Hollywood, J.Lo dodatkowo miała na szyi łudząco podobne do siebie naszyjniki marki Harry Winston!

Jennifer Lopez w filmie Pokojówka na Manhattanie
Fot. East News

Sekret młodego wyglądu Jennifer Lopez

To zestawienie udowadnia, że Jennifer Lopez mimo 50 lat, nadal wygląda fantastycznie. I prawie się nie starzeje! Jak ona to robi? Aktorka i piosenkarka przyznaje, że ćwiczy minimum trzy, cztery razy w tygodniu i pilnuje diety. Do tego nie pije alkoholu ani kawy i nie pali papierosów. I zawsze się wysypia! A jeśli chodzi o pielęgnację, to każdego dnia bardzo dokładnie zmywa makijaż, regularnie stosuje kremy z filtrami UV i uwielbia kosmetyki z kwasem glikolowym, dzięki czemu jej cera jest pełna blasku! Jak widać to działa!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

BTS @goldenglobes 🖤

Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.