Daria Widawska, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Po jej rudych lokach nie ma śladu. Spektakularna metamorfoza Darii Widawskiej!

Aktorka zmieniła fryzurę!

Gabriela Czernecka 16 czerwca 2018 10:22
Daria Widawska, VIVA! wrzesień 2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF AM

Fryzurą Darii Widawskiej zachwycali się wszyscy, ale ta postanowiła porzucić jakiś czas temu burzę rudych loków na rzecz... blondu. Tym razem aktorka zdecydowała się na kolejną metamorfozę. Daria Widawska została brunetką! Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie swojej nowej fryzury. Zobacz, jak wygląda w ciemnych włosach. Pasuje jej?

Nowa fryzura Darii Widawskiej

Daria Widawska potrafi zaskoczyć swoich fanów. Aktorka lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem i chętnie zmienia kolor włosów. Wszyscy pamiętają burzę rudych loków Darii na planie Magdy M. Później zdecydowała się coś zmienić - przefarbowała włosy i została blondynką. Teraz znów postanowiła zmienić odcień włosów. Zdjęciem swojej metamorfozy podzieliła się na Instagramie. Daria Widawska jest teraz brunetką! 

Fotografią z odmienioną Widawską podzieliła się także koleżanka aktorki, Agnieszka Dygant. Panie poznały się na planie serialu Prawo Agaty, gdzie rozwinęła się ich przyjaźń. Internauci są zachwyceni metamorfozą Widawskiej, a swój zachwyt opisują w komentarzach pod zdjęciami: „Super zmiana. Kolor oczu teraz pięknie wyrazisty” lub cudownie”, czytamy. A Wy co sądzicie o nowej fryzurze Darii. Pasuje jej?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…