Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O tym się mówi

Szokująca metamorfoza – Filip Chajzer został blondynem!

Jak teraz wygląda prowadzący Dzień Dobry TVN?

Marta Cieplak 8 listopada 2022 09:30
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer, choć zaczynał od bycia dziennikarzem prasowym, prawdziwą karierę zrobił w telewizji. Prowadził wiele formatów, ale teraz jest gwiazdą Dzień Dobry TVN, a widzowie bo ubóstwiają. I nic dziwnego, bo choć sam otwarcie mówił o tym, że chorował na depresję, na antenie jest zawsze uśmiechnięty i wprowadza atmosferę, dzięki której i goście i widzowie czują się swobodnie. A o to przecież w tym formacie chodzi. I choć Filip Chajzer od lat nie zmieniał swojego wizerunku, teraz postanowił zaszaleć. I to na całego! 37-latek właśnie przefarbował się na blond. Jak wygląda?

Filip Chajzer został blondynem

Chorobę zdiagnozowano u Filipa Chajzera w 2020 roku i to był dla niego bardzo trudny czas. Ale nie poddał się i dziś żyje już zupełnie inaczej. W wywiadzie dla VIVY w 2021 roku przyznał, że choroba mocno go zmieniła: 

„Jestem inny. Mocniejszy, świadomy swojej wartości. Znam swoje mocne strony, wiem też, nad którymi muszę pracować. I pracuję. Wiem też, co chcę w życiu robić i jaki mam cel. Zauważam, że całkiem sprawnie idzie mi mobilizowanie ludzi w dobrym celu. To jest ten kierunek. Chcę jakoś uzasadnić sens swojego bycia tutaj. Wiadomo, że fajnie jest mieć karierę, dom, pieniądze. Ale to są tylko rzeczy, które masz, a za chwilę możesz ich nie mieć. Przywiązywanie się do tego niczego dobrego nie daje. Natomiast to, co po nas zostanie… to jest ważne. Na Facebooku wrzuciłem sobie takie motto: „Spróbuj choć raz wyolbrzymić szczęście, a nie problem”. Tandetne, wiem, ale dla mnie bardzo ważne. Cieszą mnie drobiazgi. Zachód słońca, smak kawy, uśmiech pani w kiosku”.

My widzimy, że gwiazdor TVN próbuje łapać te chwile. I teraz jest podobnie. Filip Chajzer na kilka dni przed 38 urodzinami, które wypadają 27 listopada, postanowił przejść spektakularną metamorfozę, której chyba nikt się po nim nie spodziewał. I choć na razie sam nie pochwalił się nowym wizerunkiem w mediach społecznościowych, to zrobił to jego... fryzjer. I właśnie dzięki niemu wiemy, jak teraz wygląda gwiazdor TVN.

Na załączonym montażu widać jak Filip Chajzer wyglądał wcześniej, jak wyglądało farbowanie i jak prezentuje się w blond włosach po metamorfozie. Na razie trudno nam się przyzwyczaić do nowego wizerunku dziennikarza, ale musimy przyznać, że wygląda bardzo ciekawie. I jeszcze młodziej niż do tej pory.

Co myślicie o tak dramatycznej zmianie wizerunku?  

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.