Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
Metamorfozy gwiazd

Filip Chajzer wciąż chudnie! "Najlepszy czas w moim życiu"

Pokazał, kto wspiera go w metamorfozie!

Redakcja VIVA! 3 września 2021 14:30
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Metamorfoza Filipa Chajzera budzi podziw wielu jego fanów i kolegów z branży. Prezenter i dziennikarz Dzień Dobry TVN zmienił się do poznania, a nadprogramowe kilogramy wciąż od niego uciekają. To jeszcze nie koniec przemiany i jak sam twierdzi, to najlepszy czas w jego życiu. Swoją przemianę zawdzięcza też pewemu spotkaniu, o którym opowiedział w swoim najnowszym poście.

Zobacz też: Filip Chajzer jest coraz chudszy!

Filip Chajzer już tak nie wygląda! Przeszedł ogromną metamorfozę

Na najnowszych zdjęciach Chajzera na Instagramie widać jego spektakularną metamorfozę. Okazuje się, że pomagał mu Leszek Klimas, ekspert od zdrowego żywienia dzieci, którego poznał przy okazji pracy w Dzień Dobry TVN.

Na swoim koncie ma kilkaset totalnych metamorfoz dzieciaków. Rekord to 42 kg zrzucone przez 12-latka. Leszek bywa ostatnią deską ratunku przed operacją zmniejszania żołądka dziecka – napisał Chajzer.

Klimas sam zaproponował Chajzerowi pomoc w metamorfozie. Prezenter początkowo nie wierzył w obiecywane przez niego rezultaty.

Czytaj również: Ależ schudł! Filip Chajzer ściągnął koszulkę i pokazał nagi tors. Fani oniemieli

Po zejściu na przerwę podchodzi do mnie i mówi - 'W pół roku będziesz mieć kostkę na brzuchu'. Wybuchnąłem śmiechem. Pod koszulą wyglądałem tak, jak na zdjęciu z zimy – pisze Chajzer.

Współpraca z Klimasem pozwoliła Chajzerowi przejść nie tylko zewnętrzną, ale również wewnętrzną metamorfozę. Jak sam twierdzi, uprawia regularnie sport, lepiej śpi i ma codziennie dużo więcej energii.

Jak Wam się podoba metamorfoza Chajzera? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.