Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
Metamorfozy gwiazd

Filip Chajzer wciąż chudnie! "Najlepszy czas w moim życiu"

Pokazał, kto wspiera go w metamorfozie!

Redakcja VIVA! 3 września 2021 14:30
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Metamorfoza Filipa Chajzera budzi podziw wielu jego fanów i kolegów z branży. Prezenter i dziennikarz Dzień Dobry TVN zmienił się do poznania, a nadprogramowe kilogramy wciąż od niego uciekają. To jeszcze nie koniec przemiany i jak sam twierdzi, to najlepszy czas w jego życiu. Swoją przemianę zawdzięcza też pewemu spotkaniu, o którym opowiedział w swoim najnowszym poście.

Zobacz też: Filip Chajzer jest coraz chudszy!

Filip Chajzer już tak nie wygląda! Przeszedł ogromną metamorfozę

Na najnowszych zdjęciach Chajzera na Instagramie widać jego spektakularną metamorfozę. Okazuje się, że pomagał mu Leszek Klimas, ekspert od zdrowego żywienia dzieci, którego poznał przy okazji pracy w Dzień Dobry TVN.

Na swoim koncie ma kilkaset totalnych metamorfoz dzieciaków. Rekord to 42 kg zrzucone przez 12-latka. Leszek bywa ostatnią deską ratunku przed operacją zmniejszania żołądka dziecka – napisał Chajzer.

Klimas sam zaproponował Chajzerowi pomoc w metamorfozie. Prezenter początkowo nie wierzył w obiecywane przez niego rezultaty.

Czytaj również: Ależ schudł! Filip Chajzer ściągnął koszulkę i pokazał nagi tors. Fani oniemieli

Po zejściu na przerwę podchodzi do mnie i mówi - 'W pół roku będziesz mieć kostkę na brzuchu'. Wybuchnąłem śmiechem. Pod koszulą wyglądałem tak, jak na zdjęciu z zimy – pisze Chajzer.

Współpraca z Klimasem pozwoliła Chajzerowi przejść nie tylko zewnętrzną, ale również wewnętrzną metamorfozę. Jak sam twierdzi, uprawia regularnie sport, lepiej śpi i ma codziennie dużo więcej energii.

Jak Wam się podoba metamorfoza Chajzera? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…