Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Filip Chajzer pokazał zdjęcie z przeszłości. Co za metamorfoza!

Trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądał

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2020 20:31
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Rzadko jednak mówi o swoim życiu prywatnym. Od czasu do czasu zamieszcza natomiast w mediach społecznościowych fotografie "zza kulis" i dzieli się wydarzeniami z codziennego życia. Tak było i tym razem. Filip Chajzer pokazał swoje zdjęcie z treningu na siłowni i zestawił je z fotografią sprzed 12 lat! Trudno uwierzyć, że kiedyś tak wyglądał!

Filip Chajzer pokazał swoje stare zdjęcia. Aż trudno uwierzyć, jak zmienił się przez 12 lat

Kiedy dziennikarz zaczynał karierę w mediach kilkanaście lat temu, zdecydowanie nie wyglądał tak jak dziś. Filip Chajzer mierzył się z nadwagę i nie traktował dbania o siebie jako priorytet. Dziś o nadprogramowych kilogramach, dziennikarz może mówić w czasie przeszłym. Jednak nie boi się wrócić do wspomnień, by zmotywować swoją metamorfozą innych.

Prezenter regularnie ćwiczy na siłowni, o czym poinformował dziś na Instagramie. Co ciekawe, najnowsze zdjęcie zestawił z fotografią z 2008 roku, kiedy jeszcze nie dbał o formę. Metamorfoza dziennikarza jest zaskakująca!

"Jeśli jest coś czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30stce... Ale lepiej późno, niż za późno. Uprzedzam wszystkie pytania o dietę. Nie umiem w diety, przepalam codziennie tyle kcal, żeby zasłużyć na pizze i drwala, bo życie jest po to żeby żyć" - napisał Filip Chajzer pod zdjęciem swojej spektakularnej metamorfozy.

Trzeba przyznać, że nowy styl życia zdecydowanie służy dziennikarzowi!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!