Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA
O tym się mówi

Filip Chajzer jest coraz chudszy!

„10 lat młodziej!” komentują fani.

Marta Cieplak 2 sierpnia 2021 13:30
Filip Chajzer, VIVA! 12/ 2021; Filip Chajzer, VIVA! czerwiec 2021
Fot. ZUZA KRAJEWSKA

Filip Chajzer w zeszłym roku postanowił zmienić swój styl życia i zaczął dużo ćwiczyć. Dzięki swojej zaciętości w kwestii treningów nie do poznania zmienił swoją sylwetkę! Po pulchnym dwudziestolatku nie ma już śladu. Zamiast niego możemy podziwiać przystojnego, wysportowanego 36-latka. Sam dziennikarz chętnie pokazuje swoją metamorfozę na Instagramie, czym zachęca innych mężczyzn do decyzji o regularnych ćwiczeniach. Jak teraz wygląda Filip Chajzer?

Zobacz także: Ukochana Filipa Chajzera miała niebezpieczny wypadek: „W kilka sekund życie staje przed oczami”

Bardzo chudy Filip Chajzer

Filip Chajzer zaczął intensywnie ćwiczyć dopiero po trzydziestce, a bardzo znaczące różnice w sylwetce oraz w kształcie twarzy można było zauważyć zwłaszcza w 2020 roku. I choć dziennikarz nigdy nie powiedział ile dokładnie udało mu się schudnąć, to fani są przekonani, że to różnica minimum 15 kg! Zresztą oceńcie sami:

Metamorfoza Filipa Chajzera jest spektakularna. A co najciekawsze, wcale nie zawdzięcza jej radykalnej diecie, a jedynie regularnym, siłowym treningom!

Jeśli jest coś czego żałuję w życiu to faktu, że wziąłem się za siebie dopiero po 30stce... Ale lepiej późno, niż za późno 💁‍♂️ uprzedzam wszystkie pytania o dietę. Nie umiem w diety 🍔🍕 przepalam codziennie tyle kcal, żeby zasłużyć na pizze i drwala 🔥 bo życie jest po to żeby żyć 👌 

Dziennikarz regularnie wrzuca zdjęcia z siłowni na swój Instagram i można po nich obserwować, że wyraźnie dalej chudnie, a jego sylwetka wygląda coraz lepiej.

Zobacz także: Filip Chajzer otwiera ważną i potrzebną organizację: „Pierwszego dnia dostałem kilka tysięcy CV"

Fani są nimi zachwyceni:

Super forma💪 brawo za wytrwalość👏

No No piękna przemiana 👏👏

Tak trzymaj ! Jest moc i siła

W lipcu 2021 pokazał umięśnioną klatkę bez koszulki, ale to jeszcze nic! Na najnowszym zdjęciu na jego profilu jest tak chudy, że aż trudno w to uwierzyć:

Trzymamy kciuki, by utrzymywał dalej formę, ale uważamy, że absolutnie nie musi już chudnąć. A Wy jak sądzicie?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?