Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News
Metamorfozy gwiazd

Ewelina Flinta pokazała zdjęcie z dzieciństwa!

Jak wyglądała jako nastolatka?

Redakcja VIVA! 30 grudnia 2020 13:30
Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News

Ewelina Flinta kilka lat temu zniknęła ze sceny i z mediów. I choć aktywnie prowadzi konto na Instagramie, tak naprawdę niewiele wiadomo o jej życiu prywatnym. Jest w tej kwestii równie tajemnicza jak wtedy, gdy była u szczytu kariery i nie udzielała wywiadów na tematy niezwiązane z muzyką. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa. Dlaczego? Miała ku temu bardzo ważny powód!

Ewelina Flinta - jak wyglądała jako dziecko?

Ewelina Flinta zabłysła w pierwszej edycji programu Idol, w którym zachwyciła jurorów i widzów swoją skalą głosu i charakterystyczną chrypką, przez którą porównywano ją do Janis Joplin. Jak burza weszła do finału i zajęła drugie miejsce. Szybko potem nagrała pierwszy singiel, a potem całą płytę. Jej przebój Żałuję śpiewała wtedy cała Polska. Ewelina dobrze wykorzystała czas rozkwitu kariery – nie tylko koncertowała i nagrywała płyty, ale też udzielała się charytatywnie. Chętnie wspomagała akcje takie jak „I Ty możesz zostać św. Mikołajem” oraz „Podziel się Posiłkiem”), a także bardzo aktywnie działa na rzecz fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” oraz fundacji „Mam marzenie”. I nadal ma w sobie tę chęć pomagania. Właśnie dlatego pokazała zdjęcie z dzieciństwa. 

Na fotografii zamieszczonej przez wokalistkę na Instagramie widzimy smutną i zamyśloną dziewczynkę z kucykiem i grzywką. 

To ja. Miałam ok 12 lat. Rany... jakie smutne oczy. Pierwsze kompleksy. Złamane serce.... być może. Takie, jeszcze dziecko. Koleżanki zaczynały wyglądać jak kobiety, a ja jeszcze długo tak. Piersi późno urosły, okres dostałam po 7 klasie. Wszystko dziwne, trochę przerażające, a jednak trochę ulga, że już nie odstaję od grupy. Ciężki ten okres dojrzewania, napisała pod zdjęciem.

Ewlina Flinta zamieściła fotografię w ramach wspierania akcji Moonka, która promuje ciałopozytywność i pomaga młodym ludziom przejść przez okres dojrzewania poprzez gry i książki dotyczące tego trudnego okresu.

Czas, żeby dziewczynki w końcu w fajny, przystępny i pełen miłości do zmieniającego się ciała, dowiedziały się jak to jest z tym dojrzewaniem. Żeby na tym etapie, nie wzgardziły, ale polubiły swoje ciała, swój dom,w którym zostaną na zawsze. A przecież w domu powinno być miło i bezpiecznie ❤, napisała.

To zdjęcie ma zachęcić do wspierania tej wyjątkowej inicjatywy, bo Ewelina, jak sama pokazuje, doskonale pamięta ten moment, gdy mocno różniła się od swoich rówieśniczek. A świadomość bycia outsiderem w tym wieku nigdy nie jest łatwa!

Na szczęście z tego okresu szybko się wyrasta, nabiera odwagi i siły do podejmowania wyzwań i odważnych decyzji. Ewelina Flinta spełniła swoje marzenie o byciu wokalistką i dziś w niczym nie przypomina już tej smutnej nastolatki. Jest uśmiechnięta i pełna energii. Tylko zobaczcie!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.