Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ewa Wachowicz wspomina konkurs Miss World i pokazuje niesamowite zdjęcia!

Wygląda na nich nieziemsko!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 15:36
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewy Wachowicz nie trzeba nikomu przedstawiać. To gwiazda, która od lat uwodzi optymizmem, energią i urodą. Przyszła na świat w Klęczanach, małej wiosce na południowo-wschodnich krańcach Małopolski. Liceum ogólnokształcące ukończyła w Gorlicach, po maturze wyjechała na studia w krakowskiej Akademii Rolniczej. W 1991 r. wybrano ją najmilszą studentką tejże uczelni, a podczas juwenaliów okrzyknięto I wicemiss. Jakiś czas później wygrała konkurs na Miss Małopolski. A w 1992 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. W wyborach na najpiękniejszą kobietę świata wybrano ją III wicemiss. Rok później została Miss Świata Studentek. Jej życie zawodowe, było bardzo różnorodne, zajmowała się modelingiem, polityką, aż wreszcie znalazła swoją drogę w show biznesie. W grudniu 2007 r. Ewa wystartowała z projektem kulinarnym - tym razem w podwójnej roli producentki i prowadzącej. Do maja 2020 r. zrealizowała blisko 400 odcinków autorskiego programu "Ewa gotuje".

 

Ewa Wachowicz wspomina czasy Miss World - pokazała zdjęcia!

Ewa Wachowicz w 1992 roku zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia. Zawsze zachwycała urodą i temperamentem. Od momentu, kiedy włożyła na głowę koronę i została najpiękniejszą Polką, zmieniło się jej całe życie. Choć ma na swoim koncie wiele innych sukcesów: wydała wiele książek kulinarnych i prowadzi autorki program w telewizji, to i tak nadal jest utożsamiana z Miss. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości, robią wrażenie! 

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.