Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ewa Wachowicz wspomina konkurs Miss World i pokazuje niesamowite zdjęcia!

Wygląda na nich nieziemsko!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 15:36
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewy Wachowicz nie trzeba nikomu przedstawiać. To gwiazda, która od lat uwodzi optymizmem, energią i urodą. Przyszła na świat w Klęczanach, małej wiosce na południowo-wschodnich krańcach Małopolski. Liceum ogólnokształcące ukończyła w Gorlicach, po maturze wyjechała na studia w krakowskiej Akademii Rolniczej. W 1991 r. wybrano ją najmilszą studentką tejże uczelni, a podczas juwenaliów okrzyknięto I wicemiss. Jakiś czas później wygrała konkurs na Miss Małopolski. A w 1992 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. W wyborach na najpiękniejszą kobietę świata wybrano ją III wicemiss. Rok później została Miss Świata Studentek. Jej życie zawodowe, było bardzo różnorodne, zajmowała się modelingiem, polityką, aż wreszcie znalazła swoją drogę w show biznesie. W grudniu 2007 r. Ewa wystartowała z projektem kulinarnym - tym razem w podwójnej roli producentki i prowadzącej. Do maja 2020 r. zrealizowała blisko 400 odcinków autorskiego programu "Ewa gotuje".

 

Ewa Wachowicz wspomina czasy Miss World - pokazała zdjęcia!

Ewa Wachowicz w 1992 roku zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia. Zawsze zachwycała urodą i temperamentem. Od momentu, kiedy włożyła na głowę koronę i została najpiękniejszą Polką, zmieniło się jej całe życie. Choć ma na swoim koncie wiele innych sukcesów: wydała wiele książek kulinarnych i prowadzi autorki program w telewizji, to i tak nadal jest utożsamiana z Miss. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości, robią wrażenie! 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.