Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Metamorfozy gwiazd

Ewa Wachowicz wspomina konkurs Miss World i pokazuje niesamowite zdjęcia!

Wygląda na nich nieziemsko!

Redakcja VIVA! 8 czerwca 2020 15:36
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewy Wachowicz nie trzeba nikomu przedstawiać. To gwiazda, która od lat uwodzi optymizmem, energią i urodą. Przyszła na świat w Klęczanach, małej wiosce na południowo-wschodnich krańcach Małopolski. Liceum ogólnokształcące ukończyła w Gorlicach, po maturze wyjechała na studia w krakowskiej Akademii Rolniczej. W 1991 r. wybrano ją najmilszą studentką tejże uczelni, a podczas juwenaliów okrzyknięto I wicemiss. Jakiś czas później wygrała konkurs na Miss Małopolski. A w 1992 r. zdobyła tytuł Miss Polonia. W wyborach na najpiękniejszą kobietę świata wybrano ją III wicemiss. Rok później została Miss Świata Studentek. Jej życie zawodowe, było bardzo różnorodne, zajmowała się modelingiem, polityką, aż wreszcie znalazła swoją drogę w show biznesie. W grudniu 2007 r. Ewa wystartowała z projektem kulinarnym - tym razem w podwójnej roli producentki i prowadzącej. Do maja 2020 r. zrealizowała blisko 400 odcinków autorskiego programu "Ewa gotuje".

 

Ewa Wachowicz wspomina czasy Miss World - pokazała zdjęcia!

Ewa Wachowicz w 1992 roku zdobyła zaszczytny tytuł Miss Polonia. Zawsze zachwycała urodą i temperamentem. Od momentu, kiedy włożyła na głowę koronę i została najpiękniejszą Polką, zmieniło się jej całe życie. Choć ma na swoim koncie wiele innych sukcesów: wydała wiele książek kulinarnych i prowadzi autorki program w telewizji, to i tak nadal jest utożsamiana z Miss. Zobaczcie jej zdjęcia z młodości, robią wrażenie! 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.