Wachowicz wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News
O tym się mówi

Ewa Wachowicz wyglądała świetnie na ramówce Polsatu! Czy znowu schudła?

Sukienka podkreśliła talię gwiazdy!

Redakcja VIVA! 4 marca 2020 21:15
Wachowicz wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News

Ewa Wachowicz to jedna z najpiękniejszych kobiet polskiego show biznesu. Gwiazda ma obecnie 49 lat i dba zarówno o swoją sylwetkę, jak i zdrowe odżywianie. W jednym z wywiadów bardzo dokładnie opowiedziała o swojej codziennej diecie oraz ćwiczeniach. Swoich fanów zachwyca przede wszystkim aktywnym życiem zawodowym, urzekającym uśmiechem którym potrafi zarazić każdego, oraz naprawdę pięknym ciałem i klasyczną urodą. Ewa Wachowicz uwielbia gotować, podróżować i spędzać czas w gronie najbliższych, rzadko pojawia się na oficjalnych imprezach, ale kiedy się pojawi zachwyca stylizacjami....

Czy Ewa Wachowicz znowu schudła, na wiosennej ramówce Polsatu 2020 wygląda zjawiskowo!

Ta sukienka to naprawdę świetny wybór! Doskonale podkreśliła walory sylwetki Ewy Wachowicz, poza tym odcień jest elegancki i bardzo modny w nadchodzącym sezonie wiosna-lato 2020. Górna część sukienki świetnie wyeksponowała ramiona gwiazdy i podkreśliła jej szczupłą talię. Doceniamy, bardzo dobrze zachowane proporcje. Uwagę przykuwały również granatowe zamszowe szpilki, bardzo dobry makijaż i doskonale ułożone włosy. Całość stylizacji zachwyca, Ewa Wachowicz wygląda jakby schudła kilka kilogramów. Co o tym myślicie? 

Ewa Wachowicz, ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Ewa Wachowicz, ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Ewa Wachowicz, ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.