Ewa Wachowicz, VIVA! ze smakiem 2014
Fot. Olga Majrowicz
Metamorfozy gwiazd

Ewa Wachowicz zdecydowała się na zmianę fryzury!

Tego nikt się nie spodziewał!

Marta Cieplak 17 stycznia 2020 08:55
Ewa Wachowicz, VIVA! ze smakiem 2014
Fot. Olga Majrowicz

Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, zawsze wygląda nienagannie. Jest doskonale uczesana, umalowana i ubrana. A to podoba się i widzom i fanom. I choć od lat jest wierna jednemu uczesaniu, w końcu postanowiła coś zmienić. I natychmiast usłyszała, że wygląda o 10, a nawet 20 lat młodziej niż dotychczas! Jak teraz wygląda?

Ewa Wachowicz w nowej fryzurze na 2020

Miss Polonia i gwiazda programów kulinarnych nosi od lat długie blond włosy z długą grzywką, którą Ewa nosi zaczesaną na boki. To zresztą jedno z najbardziej lubianych przez kobiety uczesań, bo tzw. curtain bang (tzw. kurtynowa grzywka) doskonale modeluje rysy twarzy. Mówi się także, że bardzo odmładza.

Jednak gwiazda postanowiła zmienić jeden mały detal, a okazało się, że zmiana jest ogromna! Co takiego zrobiła? Zaczesała grzywkę prosto – i to dało efekt wow!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy do twarzy jej z grzywką?😉 #hair #hairstyle #happy

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

To tylko dowód na to, że jeśli długo jesteśmy wierni jednej fryzurze wcale nie trzeba radykalnie zmieniać długości ani koloru, by odmienić swój wizerunek.

Fani komplementują Wachowicz na potęgę, ale też piszą, że to uczesanie bardzo ją odmłodziło!

10 lat mniej😍 Ślicznie I twarzowo 👌

Ślicznej dziewczynie do twarzy w każdej fryzurze. A grzywka wg.mnie ujmuje lat. ( chociaż Tobie nie musi bo stale masz 20)

A Wam jak się podoba? Wolicie Ewę Wachowicz w długiej, prostej grzywce czy w starej fryzurze? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?