Ewa Wachowicz, VIVA! ze smakiem 2014
Fot. Olga Majrowicz
Metamorfozy gwiazd

Ewa Wachowicz zdecydowała się na zmianę fryzury!

Tego nikt się nie spodziewał!

Marta Cieplak 17 stycznia 2020 08:55
Ewa Wachowicz, VIVA! ze smakiem 2014
Fot. Olga Majrowicz

Ewa Wachowicz, Miss Polonia 1992, zawsze wygląda nienagannie. Jest doskonale uczesana, umalowana i ubrana. A to podoba się i widzom i fanom. I choć od lat jest wierna jednemu uczesaniu, w końcu postanowiła coś zmienić. I natychmiast usłyszała, że wygląda o 10, a nawet 20 lat młodziej niż dotychczas! Jak teraz wygląda?

Ewa Wachowicz w nowej fryzurze na 2020

Miss Polonia i gwiazda programów kulinarnych nosi od lat długie blond włosy z długą grzywką, którą Ewa nosi zaczesaną na boki. To zresztą jedno z najbardziej lubianych przez kobiety uczesań, bo tzw. curtain bang (tzw. kurtynowa grzywka) doskonale modeluje rysy twarzy. Mówi się także, że bardzo odmładza.

Jednak gwiazda postanowiła zmienić jeden mały detal, a okazało się, że zmiana jest ogromna! Co takiego zrobiła? Zaczesała grzywkę prosto – i to dało efekt wow!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Czy do twarzy jej z grzywką?😉 #hair #hairstyle #happy

Post udostępniony przez Ewa Wachowicz (@ewawachowicz)

To tylko dowód na to, że jeśli długo jesteśmy wierni jednej fryzurze wcale nie trzeba radykalnie zmieniać długości ani koloru, by odmienić swój wizerunek.

Fani komplementują Wachowicz na potęgę, ale też piszą, że to uczesanie bardzo ją odmłodziło!

10 lat mniej😍 Ślicznie I twarzowo 👌

Ślicznej dziewczynie do twarzy w każdej fryzurze. A grzywka wg.mnie ujmuje lat. ( chociaż Tobie nie musi bo stale masz 20)

A Wam jak się podoba? Wolicie Ewę Wachowicz w długiej, prostej grzywce czy w starej fryzurze? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.