Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O tym się mówi

Ewa Wachowicz odpoczywa na Bali. Jak prezentuje się sylwetka gwiazdy?

Te zdjęcia robią wrażenie!

Redakcja VIVA! 8 stycznia 2020 18:31
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Ewa Wachowicz to gwiazda, która od lat uwodzi optymizmem i entuzjazmem. Uwielbia zaskakiwać swoich fanów postami, które poprawiają im nastrój i nastrajają do aktywności. Na swoim blogu najczęściej proponuje autorskie przepisy, ale na jej profilu na Instagramie można znaleźć również fotografie dokumentujące codzienne życie gwiazdy i przyjemności z tym związane. Ewa Wachowicz to nie tylko piękna kobieta która od lat odnosi sukces w show-biznesie, ale również bardzo pozytywna i energetyczna osoba, która uwielbia ludzi i życie. Z tego wynika jej sukces w social mediach, wiernych fanów Ewy Wachowicz cały czas przybywa.

Wspaniale Pani wygląda

Piękna kobieta na tle pięknego krajobrazu

Wygląda Pani bosko!

Ewa Wachowicz odpoczywa na Bali w 2020, jak wygląda jej sylwetka?

Ewa Wachowicz nie ukrywa, że jej wygląd w dużej mierze zależy od codziennej diety, ćwiczeń i konsekwencji. Restauratorka zdrowo się odżywia, ćwiczy z trenerem personalnym oraz uczęszcza na jogę. Odżywia się regularnie w przemyślany sposób, stara się unikać słodyczy, chociaż nie ukrywa że bardzo lubi desery. Obecnie Ewa Wachowicz odpoczywa na wyspie Bali, na profilu na Instagramie pojawiły się piękne zdjęcia Pani Ewy. Oczywiście fani komentują gwiazdę i jej zachwycający wygląd.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.