Ewa Skibińska
Fot. Tomasz Urbanek/East News
O tym się mówi

58-letnia Ewa Skibińska zapozowała nago na Instagramie!

„Prawdziwa bogini” piszą fani.

Marta Cieplak 14 kwietnia 2021 13:30
Ewa Skibińska
Fot. Tomasz Urbanek/East News

Ewa Skibińska jest aktorką teatralną i filmową, ale największą popularność przyniosły jej role w serialach. Najpierw w Na dobre i na złe, gdzie grała Elżbietę Walicką, żonę doktora Bruna, granego przez Krzysztofa Pieczyńskiego, a potem w Pierwszej miłości, gdzie wciela się w postać Teresy Kopytko-Żukowskiej  nieprzerwanie od 2004 roku! Aktorka mimo swoich 58 lat absolutnie nie wstydzi się swojego ciała i chętnie eksponuje je na swoim profilu na Instagramie. Na jednym z ostatnich zdjęć pozuje... nago w łazience! Biust zasłania jedynie ręką... Co na to fani?

Ewa Skibińska pokazała się topless na Instagramie

Wiele znacznie młodszych kobiet ma problem z pokazywaniem swojego ciała nawet wtedy, gdy wymaga tego od nich na przykład rola w filmie. Ale z Ewą Skibińską jest inaczej! Aktorka ewidentnie świetnie czuje się w swojej skórze i chce to pokazać innym. W ten sposób udowadnia, że kobiety po pięćdziesiątce też mogą być piękne, pewne siebie i odważne. Do tego zdjęcia gwiazda serialu Pierwsza miłość zapozowała w we własnej łazience...

Oliwia Bieniuk pokazała bardzo zmysłowe zdjęcie w koronkowej bieliźnie!

Jak na tak odważną i wiele eksponującą fotografię zareagowali jej fani? Zdania są podzielone. Część zachwyca się tym, jak wygląda aktorka i chwalą ją za odwagę:

Królowa jest tylko jedna 🤩👸👌

Piękna ta Nasza Ewa.

Boska 😍😍

Piękna i odważna 😳🤭💓

Inni są zniesmaczeni i uważają, że to bardzo zły pomysł. „Pytanie: Jaka idea przyświecała tej Pani robiąc to zdjęcie 🤔 straszne , co powoduje brak zajęcia i dużo wolnego czasu 🤦‍♀️”” piszą. Inni podchodzą nawet jeszcze ostrzej: „😢😢😢 aktorka z spalonego teatru niczym nie umie zaistnieć to aby golymi cyc.....”. Co ciekawe, negatywne komentarze pochodzą od kobiet. Czyżby były zazdrosne o to, jak wygląda? 

Ewa Skibińska, gwiazda serialu Netflixa „W głębi lasu”, przeszła operację plastyczną?

Co ciekawe, nie było to wcale najodważniejsze zdjęcie, jakie pokazała na Instagramie. Jakiś czas temu Ewa Skibińska wstawiła bowiem fotografię, na której zupełne nago pływa w jeziorze! I takiego hejtu wtedy nie było...

A Wam jak się podoba emanowanie nagością? Jesteście na tak czy na nie? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.