Ewa-Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi

Ewa Minge pokazała zaskakujące zdjęcia z... gabinetu medycyny estetycznej!

Na jakie zabiegi zdecydowała się projektantka i dlaczego?

Marta Cieplak 30 czerwca 2020 13:30
Ewa-Minge
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Minge to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich projektantek mody. Dla wielu kobiet jej opinia, nie tylko w kwestii stylizacji, jest bardzo ważna. Dlatego też gwiazda postanowiła szczerze powiedzieć, jak walczy z oznakami upływającego czasu, ale także z tym, co zrobili jej błędnie inni lekarze. Jak? Pokazuje na swoim Instagramie jakie zabiegi wykonuje i tłumaczy dlaczego. Świetny pomysł!

Ewa Minge odmładza się w gabinecie medycyny estetycznej

„Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu. Była i w tym moja głupota. Jak już pisałam od roku oddałam się w ręce @drplatkowska i jej zespołu w @klinika_anclara. Czynią cuda. Dzisiaj dr. Ania zajęła się moim konturem twarzy. Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć, dosłownie. Nadmiar, który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny, bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta, po usunięciu balona okazał się sporym problemem. Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy” pisze bardzo szczerze pod postem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Głos oddany w wyborach a później moj wybór na starość . Ciąg dalszy odbudowywania tego co czas zepsuł i różne inne koleje losu . Była i w tym moja głupota . Jak już pisałam od roku oddałam się w ręce @drplatkowska i jej zespołu w @klinika_anclara . Czynią cuda . Dzisiaj dr.Ania zajęła się moim konturem twarzy . Po uporaniu się z nadmierną objętością moja skóra zaczęła wisieć ,dosłownie . Nadmiar ,który przez ostatnie 10 lat był niezauważalny ,bo twarz notorycznie drastycznie opuchnięta , po usunięciu balona okazał się sporym problemem . Ale dla mnie i tak te zwisy były o niebo piękniejsze od dyni, którą jeszcze niedawno miałam zamiast twarzy . Mówię :niech sobie wisi !!!😂🤪. Ale Ania mówi :nie, nic wisieć nie będzie . Wpierw odbudujemy kondycję organizmu , wpłynie to na skore , która dostanie kopa od wewnątrz . Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia , masaże limfatyczne i kilka innych (o których wkrótce opowiemy ). Po doprowadzeniu skory do elastyczności ,wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy . I tak dzisiaj zupełnie bezbolesnie otrzymałam nową żuchwę 😂i w komplecie konturowanie podbródka . Ważne ,że twarz nie zyskuje żadnej objętości ,na co po latach cierpienia jestem przeczulona . Wszystko tylko nie wypełniacze ! Okazuje się ,ze właściwie podane nie zmieniają rysów twarzy a zwyczajnie odświeżają jej kontur i napięcie skory w najbardziej newralgicznych miejscach . Słynne chomiczki zniknęły a jak oceniły dziewczyny ...żuchwa żyleta ! Przypominam tym, którzy marzą o godnej starości ,ze to ich wybór , moj jest taki jak wielu innych kobiet, które wręcz zalały mnie fantastycznymi wiadomościami i pytaniami . Wychodząc Wam na przewciw , postanowiłyśmy z @drplatkowska raz w tygodniu na moim instagramie robić rozmowy na temat dermatologii i medycyny estetycznej . Będzie można zadawać pytania a moja cudotwórczyni odpowie . Mówimy ostatnio mocno o tolerancji. Tolerancja ,to nie tylko kolor skory czy orientacja seksualna . Tolerancja ,to szacunek wyborów innych ludzi nawet jeżeli są one radykalnie różne od naszych . O czym powinnismy porozmawiać na pierwszy ogień ? Piszcie ! ❤️

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

Ewa Minge już wie, że zmiany na dobre muszą potrwać. Że nie warto działać zabiegami szybkimi, ale takimi, które zadziałają w głębi skóry i ich rezultaty będą widoczne za kilka, kilkanaście tygodni. Chodzi o metody, które pobudzą skórę do regeneracji.

Wpierw odbudujemy kondycję organizmu, wpłynie to na skórę, która dostanie kopa od wewnątrz. Dorzucimy do tego laser i inne mądre zabiegi jak mezoterapia, pisze. 

„Po doprowadzeniu skory do elastyczności, wzmocnimy ją nićmi, co ostatnio uczyniłyśmy i dokończymy dzieło wolumetrią żuchwy. I tak dzisiaj zupełnie bezboleśnie otrzymałam nową żuchwę 😂i w komplecie konturowanie podbródka. Ważne, że twarz nie zyskuje żadnej objętości, na co po latach cierpienia jestem przeczulona”, dodała.

I rzeczywiście po opuchliźnie nie ma śladu. Twarz projektantki zyskała zupełnie inny kształt! A to tylko działanie mądrego lekarza, a nie magicznej różdżki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kiedy projektowałam te kolekcje nikt nie spodziewał się pęknięcia świata ...Wymyśliłam ,że ta linia ma być pozytywna ,lekka ,pełna pozytywnych emocji i z przekazem dla wszystkich kobiet ,że nasza siła ,to nasze zwycięstwo. Silna kobieta ,nie jest pozbawiona szczerych uczuć ,dziewczęcej fantazji...bez względu na wiek ,nie jest pozbawiona pragnienia miłości . Siła kobiet nie ma nic wspólnego z krzykiem i dyrektywami . Bywamy sobie wzajemnie wrogie ,potrafimy ostro walczyć o prym w stadzie ale w konsekwencji ,każda z nas ,na końcu potrzebuje oprzeć głowę o poduszkę . Czy będzie ona w postaci mężczyzny czy innej kobiety , nie ma znaczenia . Kobieta jest tą ,która pada ostatnia , jak kapitan na tonącym okręcie ...tak w związku jak i w sprawie . A teraz jest sprawa , przetrwać ten makabryczny stan zawieszenia . Przetrwać mrok ,który coraz ciaśniej nas otacza. Przebrnąć przez gęstość myśli i obronić miłość ...te globalną. Łagodność ,to cecha przypisana damskiej wojnie...przebrnijmy dziewczyny w miarę łagodnie przez ten stan nerwowy ❤️ @evamingeofficial #avepolska

A post shared by Eva Minge Priv (@eva_minge) on

To efekt z czasów pandemii, bo tego po ostatniej wizycie w gabinecie medycyny estetycznej niestety nie możemy jeszcze zaprezentować, bo Ewa Minge nie wrzuciła aktualnego zdjęcia.

Ale tutaj widać znaczącą różnicę przed i po:

Odkąd Ewa pokazała pierwsze zdjęcia z zabiegów i zaczęła opisywać swoją historię, bardzo wiele kobiet prosi ją o radę i dopytuje o zabiegi. Dlatego projektantka postanowiła poprowadzić regularne live'y na Instagramie właśnie z dr Płatkowską, podczas których będą odpowiadać na pytania fanek. Naszym zdaniem to świetny pomysł! Skorzystacie? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.