Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
Ze świata urody

Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcie bez makijażu

Aktorka skończyła 64 lata!

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2021 17:27
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Aktorka Ewa Kasprzyk słynie ze swojej nieprzeciętnej urody. Na początku stycznia skończyła 64-lata, a na swoim Instagramie pochwaliła się właśnie zdjęciem bez makijażu. W jej przypadku czas działa wspaniale – nie wygląda na swój wiek!

Ewa Kasprzyk im starsza, tym piękniejsza

Wydawałoby się, że w wieku 64-lat bez makijażu nie można wyglądać dobrze. Nic bardziej mylnego. Najlepszym przykładem jest Ewa Kasprzyk, która każdego roku prezentuje się przepięknie. Aktorka nie obawia się pokazać swoim fanom naturalnego zdjęcia, a Ci za każdym raz bardzo to doceniają, publikując pod nimi setki komplementów.

Ewa Kasprzyk pokazała zdjęcie bez makijażu

Najnowsze zdjęcie, które opublikowała aktorka przedstawia ją na gdańskiej starówce. Najważniejszy jest jednak fakt, że Kasprzyk pozuje na nim bez makijażu. W futrzanej czapce, wygląda na bardzo szczęśliwą i zrelaksowaną, spacerując po ośnieżonym mieście. Naturalny wygląd dodaje aktorce uroku! Prawda, że wspaniale wygląda? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.