Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!
Ze świata urody

Ewa Kasprzyk już tak nie wygląda! Wielbiciele aktorki z trudem ją poznali

Metamorfoza aktorki szokuje!

Aleksandra Frankowska 18 września 2020 18:28
Ewa Kasprzyk, Viva! 2015
Fot. FOT. BARTEK WIECZOREK/ LAF AM/ VIVA!

Ewa Kasprzyk to jedna z najlepszych polskich aktorek. Nie należy jednak do celebrytek, które wciąż dbają o swój wygląd. Stawia na naturę i nie wstydzi się zmarszczek, ani niedoskonałości. Najnowsze zdjęcie, które pokazała na swoim Instagramie zszokowało fanów! Czy to wciąż ta sama osoba? Co za zmiana!

Ewa Kasprzyk odmłodniała o 20 lat!

Aktorka, która skończyła w tym roku 63 lata pochwaliła się metamorfozą, którą przeszła… pod okiem wizażystów! To nie jest efekt operacji plastycznych, ani zabiegów upiększających, a charakteryzacji! Kasprzyk pracuje bowiem właśnie na planie nowej ekranizacji Chłopów. Warto wspomnieć, że za ekranizację powieści odpowiedzialni są twórcy filmy Twój Vincent. W Chłopach Ewa Kasprzyk zagra Dominikową, wyrodną matkę Jagny. Czy jej koleżanka z obsady Julia Wieniawa ma właśnie konkurencję?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

7.24. Gotowa do Chłopów #katewinslet #film #shootig #czekam

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Najnowsze zdjęcie Kasprzyk szokuje!

Nie da się ukryć, że najnowsze zdjęcie aktorki to prawdziwa gratka dla jej fanów! Odpowiednie ustawienie telefonu oraz światło, a także umiejętności wizażystów sprawiły, że Ewa Kasprzyk wygląda na 20 lat młodszą! Perfekcyjnie gładka skóra i charakterystyczna fryzura w stylu Julii Tymoszenko odjęły jej lat i sprawiły, że fani obsypali ją mnóstwem komplementów! Niektórzy porównują ją do blond Salmy Hayek, inni do Kate Winslet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani piątek usteczek piątunio

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Damy radę

Post udostępniony przez Ewa Kasprzyk (@ewa.kasprzyk)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.