Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
O tym się mówi!

Ewa Farna wciąż chudnie! Takiej figury jeszcze nie miała!

Najnowsze zdjęcie wzbudziło wiele emocji wśród jej fanów!

Aleksandra Frankowska 5 marca 2021 11:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Okres pandemii sprawił, że Ewa Farna przeszła niesamowitą metamorfozę. Wokalistka wraca do formy po ciąży i wydaje nowy singiel, nad którym prace intensywnie trwają. Najnowsze zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie pokazują, jak bardzo zmieniła się jej sylwetka. Ewa Farna chudnie w oczach! Jak Wam się podoba w nowej wersji?

Ewa Farna została mamą

W 2019 roku Farna i jej mąż przywitali na świecie swojego pierwszego syna, Artura. Wówczas wokalistka całkowicie poświęciła się życiu rodzinnemu i na jakiś czas zniknęła z show biznesu. Okres pandemii pozwolił jej spokojnie, z domowego zacisza pracować nad nowym repertuarem, który już niedługo ujrzy światło dzienne.

Ewa Farna chudnie w oczach!

Wokalistka jest całkowicie nie do poznania. Zaledwie w kilka miesięcy udało jej się zrzucić wiele zbędnych kilogramów, a zdjęcia, które publikuje na Instagramie wciąż wzbudzają wiele emocji wśród jej fanów. Coraz częściej wybiera również odważne stylizacje, prezentując efekty ciężkiej pracy nad swoją sylwetką.

Na najnowszym zdjęciu Farna pozuje w czarnym body i marynarce w odcieniu fuksji.

Jest na nim uśmiechnięta od ucha do ucha, a żywy kolor marynarki jeszcze bardziej dodaje zdjęciu energii. Stylizacja jest jednocześnie szalona, ekspresyjna, ale elegancka. Zdjęcie jest o tyle odważne, ze Farna zalotnie odsłania kawałek swojego uda. Wygląda zjawiskowo! Jej fani są zachwyceni! My również! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?