Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna pokazała talię osy w gorsecie!

Fani zachwyceni jej nową sylwetką!

Aleksandra Frankowska 3 marca 2021 16:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna po urodzeniu syna nieco zniknęła ze świata show-biznesu. Pandemia sprawiła, że Ewa wykorzystała czas spędzony w domu na powrót do dawnej figury, którą chętnie chwali się na zdjęciach w swoich social mediach. Tym razem na Instagramie pokazała zdjęcie z promocyjnej sesji swojego nowego singla. Pozuje na nim… w gorsecie! Jej talia osy jest obłędna!

Macierzyństwo zmieniło Ewę Farnę

W 2019 roku Ewa Farna po raz pierwszy została mamą. Syenk Artur jest jej oczkiem w głowie i odkąd pojawił się na świecie, sławna mama skupiła się na rodzinie. Minęło jednak trochę czasu i jest już gotowa na powrót do pracy – odmieniona, pełna sił i wypoczęta. Data premiery najnowszego singla nie jest jeszcze znana, jednak Farna wystawiła na aukcję WOŚP możliwość odsłuchania go w pierwszej kolejności. Jeden z fanów wylicytował tę możliwość za 8100 zł!

Ewa Farna pokazała talię osy w gorsecie

Najnowsze zdjęcie promujące singiel Ewy Farny zrobiło furorę na Instagramie! Gwiazda pozuje na nim w niecodziennej stylizacji – eleganckiej sukience i seksownym, czarnym gorsecie podkreślającym jej kobiecą talię. Fani wokalistki są zachwyceni i obsypują ją wciąż nowymi komplementami. Ewa wygląda zjawiskowo! Najważniejsze, że uwielbia swoje ciało i na każdym kroku to podkreśla. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…