Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna pokazała talię osy w gorsecie!

Fani zachwyceni jej nową sylwetką!

Aleksandra Frankowska 3 marca 2021 16:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna po urodzeniu syna nieco zniknęła ze świata show-biznesu. Pandemia sprawiła, że Ewa wykorzystała czas spędzony w domu na powrót do dawnej figury, którą chętnie chwali się na zdjęciach w swoich social mediach. Tym razem na Instagramie pokazała zdjęcie z promocyjnej sesji swojego nowego singla. Pozuje na nim… w gorsecie! Jej talia osy jest obłędna!

Macierzyństwo zmieniło Ewę Farnę

W 2019 roku Ewa Farna po raz pierwszy została mamą. Syenk Artur jest jej oczkiem w głowie i odkąd pojawił się na świecie, sławna mama skupiła się na rodzinie. Minęło jednak trochę czasu i jest już gotowa na powrót do pracy – odmieniona, pełna sił i wypoczęta. Data premiery najnowszego singla nie jest jeszcze znana, jednak Farna wystawiła na aukcję WOŚP możliwość odsłuchania go w pierwszej kolejności. Jeden z fanów wylicytował tę możliwość za 8100 zł!

Ewa Farna pokazała talię osy w gorsecie

Najnowsze zdjęcie promujące singiel Ewy Farny zrobiło furorę na Instagramie! Gwiazda pozuje na nim w niecodziennej stylizacji – eleganckiej sukience i seksownym, czarnym gorsecie podkreślającym jej kobiecą talię. Fani wokalistki są zachwyceni i obsypują ją wciąż nowymi komplementami. Ewa wygląda zjawiskowo! Najważniejsze, że uwielbia swoje ciało i na każdym kroku to podkreśla. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?