Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna pokazała się bez makijażu! Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Wokalistka ma do siebie ogromny dystans!

Aleksandra Frankowska 20 listopada 2020 12:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna ostatnio lubi szokować swoich fanów. Gwiazda coraz chętniej pokazuje się publicznie po przerwie związanej z urlopem macierzyńskim. Na jej Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia, między innymi te ukazujące, jak zmieniła się jej sylwetka. Wokalistka wyraźnie schudła, a niedawno pokazała się również bez makijażu. Nawet w tym wydaniu wygląda olśniewająco!

Ewa Farna zrzuciła nadmierne kilogramy

Niedawno jeszcze pisaliśmy o tym, jak Ewa Farna z nienacka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym jest dużo szczuplejsza. Gwiazda wykorzystała czas pandemii na to, aby zgubić zbędne kilogramy, zwłaszcza te po ciąży. Do zdjęcia pozowała w topie odsłaniającym brzuch. Wygląda naprawdę fenomenalnie, a podejrzewamy, że to jeszcze nie koniec metamorfozy.

Ewa Farna pokazała zdjęcie bez makijażu

Gwiazda, która słynie z dystansu do samej siebie, postanowiła wykorzystać okazję, kiedy jej synek smacznie spał i nagrała kilka Insta Stories dla swoich fanów. Nie było to dla niej szczególnie ważne, że nie miała makijażu i pokazała się w bardzo domowym wydaniu. Trzeba przyznać, że uroda Ewy zwłaszcza w wydaniu naturalnym, jest naprawdę imponująca. Młoda mama promienieje! 

Ewa Farna bez makijazu
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.