Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna pokazała się bez makijażu! Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Wokalistka ma do siebie ogromny dystans!

Aleksandra Frankowska 20 listopada 2020 12:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna ostatnio lubi szokować swoich fanów. Gwiazda coraz chętniej pokazuje się publicznie po przerwie związanej z urlopem macierzyńskim. Na jej Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia, między innymi te ukazujące, jak zmieniła się jej sylwetka. Wokalistka wyraźnie schudła, a niedawno pokazała się również bez makijażu. Nawet w tym wydaniu wygląda olśniewająco!

Ewa Farna zrzuciła nadmierne kilogramy

Niedawno jeszcze pisaliśmy o tym, jak Ewa Farna z nienacka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym jest dużo szczuplejsza. Gwiazda wykorzystała czas pandemii na to, aby zgubić zbędne kilogramy, zwłaszcza te po ciąży. Do zdjęcia pozowała w topie odsłaniającym brzuch. Wygląda naprawdę fenomenalnie, a podejrzewamy, że to jeszcze nie koniec metamorfozy.

Ewa Farna pokazała zdjęcie bez makijażu

Gwiazda, która słynie z dystansu do samej siebie, postanowiła wykorzystać okazję, kiedy jej synek smacznie spał i nagrała kilka Insta Stories dla swoich fanów. Nie było to dla niej szczególnie ważne, że nie miała makijażu i pokazała się w bardzo domowym wydaniu. Trzeba przyznać, że uroda Ewy zwłaszcza w wydaniu naturalnym, jest naprawdę imponująca. Młoda mama promienieje! 

Ewa Farna bez makijazu
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?