Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna pokazała się bez makijażu! Takiej jej jeszcze nie widzieliście!

Wokalistka ma do siebie ogromny dystans!

Aleksandra Frankowska 20 listopada 2020 12:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna ostatnio lubi szokować swoich fanów. Gwiazda coraz chętniej pokazuje się publicznie po przerwie związanej z urlopem macierzyńskim. Na jej Instagramie pojawiają się nowe zdjęcia, między innymi te ukazujące, jak zmieniła się jej sylwetka. Wokalistka wyraźnie schudła, a niedawno pokazała się również bez makijażu. Nawet w tym wydaniu wygląda olśniewająco!

Ewa Farna zrzuciła nadmierne kilogramy

Niedawno jeszcze pisaliśmy o tym, jak Ewa Farna z nienacka pochwaliła się w sieci zdjęciem, na którym jest dużo szczuplejsza. Gwiazda wykorzystała czas pandemii na to, aby zgubić zbędne kilogramy, zwłaszcza te po ciąży. Do zdjęcia pozowała w topie odsłaniającym brzuch. Wygląda naprawdę fenomenalnie, a podejrzewamy, że to jeszcze nie koniec metamorfozy.

Ewa Farna pokazała zdjęcie bez makijażu

Gwiazda, która słynie z dystansu do samej siebie, postanowiła wykorzystać okazję, kiedy jej synek smacznie spał i nagrała kilka Insta Stories dla swoich fanów. Nie było to dla niej szczególnie ważne, że nie miała makijażu i pokazała się w bardzo domowym wydaniu. Trzeba przyznać, że uroda Ewy zwłaszcza w wydaniu naturalnym, jest naprawdę imponująca. Młoda mama promienieje! 

Ewa Farna bez makijazu
Fot. Instagram

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.