Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O tym się mówi!

Ewa Farna już tak nie wygląda! Wokalistka zrzuciła nadmierne kilogramy!

Artystka zachwyca nową figurą!

Aleksandra Frankowska 9 listopada 2020 11:27
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Ewa Farna jakiś czas temu została mamą i nieco zniknęła z mediów. Czas spędzony z rodziną bardzo jej służy. Długo niewidziana artystka pokazała na swoim Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym jest nie do poznania. Gwiazda przeszła niesamowitą metamorfozę, która pozwoliła jej zrzucić zbędne kilogramy. Jaki jest sekret jej nowej, zachwycającej sylwetki?

14 lat na scenie Ewy Farnej

Ewa Farna obecnie raczej mało udziela się w mediach. Gwiazda skupiła się na życiu rodzinnym. W tym roku mija jednak aż 14 lat, odkąd po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć przeboje gwiazdy. To niesamowite, jak ten czas szybko mija. Autorka takich przebojów, jak To o nas, Cicho czy EWAkuacja ma na swoim koncie ogrom sukcesów muzycznych. Z pewnością jeszcze wróci na scenę pokazać co potrafi!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Ewa Farna przeszła metamorfozę – bardzo schudła!

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie Ewa Farna pozuje przed lustrem w topie odsłaniającym brzuch i szerokich spodniach. Jak widać, pandemia bardzo jej służy, bowiem postanowiła wrócić do swojej dawnej sylwetki. Gwiazda wyraźnie schudła i może pochwalić się świetną figurą. Po ciążowych krągłościach nie ma już śladu! Młoda mama wygląda kwitnąco! Sądząc po zdjęciu, to jeszcze nie koniec jej przemiany. Nie możemy doczekać się jeszcze lepszych efektów, chociaż nawet teraz Ewa Farna wygląda znakomicie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tekst CZ🇨🇿 Video PL🇵🇱 (1post wczesniej) Dnes je to 14 let od me prvni desky Mels me vubec rad!😱🙈🥳 Co jste o ni mozna nevedeli❓ 💿 bylo mi 11, kdyz mi rodice dostali navrh smlouvy na me zastupovani 💿 prvni pisnicky, ktere jsem na desku mela byly Mels me vubec rad, Zapadly Kram a Vikend 💿 foceni na desku bylo pro me premierou, kdy jsem na sobe mela pudr🙈 💿 par tydnu pote jsem prebrala svou prvni cenu Ceskeho Slavika za Objev roku, obleceni jsme vybiraly s mamou v Tesine 🤟🏼🤓a proslov jsem si pro jistotu poprve a naposled pripravila✊🏼 💿 Pisnicka Avril „ I am with you” byla testovaci pisnickou, kterou jsem musela zazpivat ve studiu abych presvedcila producenty a vydavatele. Byla jsem ten den nemocna a dodnes si pamatuju tu nervozitu. Libila se jim ale natolik, ze trvali aby byla i na desce. Anglictinu jsem ale odmitla a tak byla navrhnuta polstina- ma materstina a taky oduvodneni, ze EWA neni prezdivka, ale me opravdove jmeno✊🏼🙏🏼❤️ #melsmevubecrad #ewafarna #firstalbum #14yearsago

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.