Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska
O tym się mówi

Ewa Chodakowska wyjechała na wakacje na Kretę, ale wcale nie zamierza na nich odpoczywać! 

Jak spędzi tydzień na Krecie?

Marta Cieplak 10 sierpnia 2021 19:30
Ewa Chodakowska, VIVA! 08/2018
Fot. Marlena Bielińska

Ewa Chodakowska znana jest z tego, że nigdy nie zwalnia tempa. Wciąż nagrywa nowe treningi, motywuje do działania swoje fanki należące do Choda Gang i myśli, jak zaszczepić w Polakach bakcyla sportu i aktywności. Jej życie codzienne dzieli na czas spędzany w Polsce i w Grecji, gdzie ma razem z mężem mieszkanie w Atenach. Jednak urlop spędzają poza domem. Gdzie? Tym razem Ewa Chodakowska wyjechała na wakacje na Kretę. Miejsce, w którym się zatrzymała, robi wrażenie!

Ewa Chodakowska na wakacjach na Krecie

Ewa zrelacjonowała na swoim Instastories, że razem z mężem wybrali się na Kretę. Zdecydowali się na podróż samochodem i promem, by potem mieć więcej możliwości swobodnego zwiedzania. Gdy dotarli, Ewa nakręciła film z miejsca, w którym się zatrzymali. Musimy przyznać, że widoki mają spektakularne!

Ewa Chodakowska
Fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska
Fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Jednak wbrew naszym przypuszczeniom Ewa wcale nie zamierza leniuchować nad basenem. Przyznała, że planuję własną, tygodniową metamorfozę. Na dowód pokazała nawet całą rozpiskę treningową i plan działania na najbliższe dni!

Ewa Chodakowska plan metamorfozy
Fot. Instagram/Ewa Chodakowska

Mamy jednak nadzieję, że mimo napiętego harmonogramu znajdzie czas na błogi relaks i odpoczynek u boku męża. Po tak intensywnym roku na pewno jej się to należy!

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.