Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska znów postawiła na ostre cięcie!

Trenerka zdecydowała się na kolejną zmianę fryzury!

Marta Cieplak 24 kwietnia 2019 12:30
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska w marcu tego roku postanowiła radykalnie skrócić włosy i obcięła się na modnego long boba. Włosy sięgające ramion najczęściej stylizowała w delikatne fale, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Ale teraz trenerka poszła o krok dalej i zdecydowała się skrócić włosy jeszcze bardziej!

Ewa Chodakowska obcięta na boba

Na Instagramie Ewy pojawiło się zdjęcie z wyprostowanymi włosami sięgającymi trochę poniżej podbródka. Trenerka wygląda świetnie i bardzo młodo. Nie dziwi więc na fakt, że fani zasypali ją komplementami: „Ewiku jak ślicznie!”, „No cudowna!”, „Taaaaak!”, „Wyglądasz bosko w tej fryzurze”.

Kilka komentarzy zdradza też, że fanki trenerki poszły w jej ślady i także ścięły włosy na wzór swojej idolki. Byłabyś na to gotowa?

Za metamorfozę Ewy Chodakowskiej odpowiada grecki fryzjer Petros Glyfada i jego team pracujący w salonie mieszczącym się w hotelu Four Seasons w Atenach. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.