Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska znów postawiła na ostre cięcie!

Trenerka zdecydowała się na kolejną zmianę fryzury!

Marta Cieplak 24 kwietnia 2019 12:30
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska w marcu tego roku postanowiła radykalnie skrócić włosy i obcięła się na modnego long boba. Włosy sięgające ramion najczęściej stylizowała w delikatne fale, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Ale teraz trenerka poszła o krok dalej i zdecydowała się skrócić włosy jeszcze bardziej!

Ewa Chodakowska obcięta na boba

Na Instagramie Ewy pojawiło się zdjęcie z wyprostowanymi włosami sięgającymi trochę poniżej podbródka. Trenerka wygląda świetnie i bardzo młodo. Nie dziwi więc na fakt, że fani zasypali ją komplementami: „Ewiku jak ślicznie!”, „No cudowna!”, „Taaaaak!”, „Wyglądasz bosko w tej fryzurze”.

Kilka komentarzy zdradza też, że fanki trenerki poszły w jej ślady i także ścięły włosy na wzór swojej idolki. Byłabyś na to gotowa?

Za metamorfozę Ewy Chodakowskiej odpowiada grecki fryzjer Petros Glyfada i jego team pracujący w salonie mieszczącym się w hotelu Four Seasons w Atenach. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!