Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska znów postawiła na ostre cięcie!

Trenerka zdecydowała się na kolejną zmianę fryzury!

Marta Cieplak 24 kwietnia 2019 12:30
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Ewa Chodakowska w marcu tego roku postanowiła radykalnie skrócić włosy i obcięła się na modnego long boba. Włosy sięgające ramion najczęściej stylizowała w delikatne fale, podobnie jak Małgorzata Rozenek-Majdan. Ale teraz trenerka poszła o krok dalej i zdecydowała się skrócić włosy jeszcze bardziej!

Ewa Chodakowska obcięta na boba

Na Instagramie Ewy pojawiło się zdjęcie z wyprostowanymi włosami sięgającymi trochę poniżej podbródka. Trenerka wygląda świetnie i bardzo młodo. Nie dziwi więc na fakt, że fani zasypali ją komplementami: „Ewiku jak ślicznie!”, „No cudowna!”, „Taaaaak!”, „Wyglądasz bosko w tej fryzurze”.

Kilka komentarzy zdradza też, że fanki trenerki poszły w jej ślady i także ścięły włosy na wzór swojej idolki. Byłabyś na to gotowa?

Za metamorfozę Ewy Chodakowskiej odpowiada grecki fryzjer Petros Glyfada i jego team pracujący w salonie mieszczącym się w hotelu Four Seasons w Atenach. 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.