Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska przytyła? Pokazała nowe zdjęcie w bikini na Instagramie!

I zszokowała fanów swoim wyznaniem!

Marta Cieplak 20 września 2019 16:24
Ewa Chodakowska obcięta na boba
Fot. Instagram@chodakowskaewa

Fanki Ewy Chodakowskiej od jakiegoś czasu komentują zdjęcie trenerki zwracając uwagę na to, że trochę przytyła, a jej pośladki stały się bardziej krągłe. Czy to zasługa chirurga plastycznego?

Ewa Chodakowska przytyła

Pod jednym z ostatnich zdjęć Ewa napisała obszerny post na temat swojej sylwetki i tego, jak się ostatnio zmieniła. „Wąska talia... Okrągły pośladek... Moje posty rzadko kieruję w stronę moich własnych efektów w ciele – najczęściej skupiam się na waszych efektach. Moje ciało na przestrzeni lat zmieniło się i wiele z Was to zauważa i o to pyta. Skąd ta zmiana? Dwa lata temu zakładając formę missionswim miałam wystąpić w pierwszej kampanii jako modelka. Założyłam na siebie sample i spojrzałam w lustro... Moje ciało było wtedy mocno wyrzeźbione... 12% tkanki tłuszczowej i konkretny zarys mięśni... Pomyślałam, że wyglądam bardzo sportowo i że mało która z Was będzie mogła utożsamić się z moją sylwetką. Pewnie będę czytać: „No tak! na atletycznej budowie ciała wygląda to fajnie/albo nie fajnie, ale jak będzie wyglądać na mnie?” Podrapałam się po głowie „A może by tak troszkę przybrać na objętości i zaokrąglić moją sylwetkę” I tak, zaczęłam więcej jeść i skupiać się w moim treningu głównie na wzmacnianiu .. WCIĄŻ PRZY WYKORZYSTANIU MASY MOJEGO CIAŁA i bez dodatkowych obciążeń.. ” napisała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Chcesz więcej takich postów? Daj znać ❤️ Wąska talia .. Okrągły pośladek .. Moje posty rzadko kieruje w stronę MOICH WŁASNYCH EFEKTÓW W CIELE - najczęściej skupiam się na Waszych efektach ❤️ Moje ciało na przestrzeni lat, zmieniło się i wiele z Was to zauważa i o to pyta ❤️ Skąd ta zmiana? Dwa lata temu zakładając markę @missionswim miałam wystąpić w pierwszej kampanii jako modelka 🤪 Założyłam na siebie sample i spojrzałam w lustro .. Moje ciało było wtedy mocno wyrzeźbione .. 12 % tkanki tłuszczowej i konkretny zarys mięśni .. Pomyślałam, ze wyglądam bardzo sportowo i ze mało która z Was, będzie się mogła utożsamić z taką sylwetką.. Pewnie będę czytać „no tak! Na atletycznej budowie ciała wyglada to fajnie / albo nie fajnie, ale jak będzie wyglądało na mnie?” .. Podrapałam się po głowie „A może by tak troszkę przybrać na objętości i zaokrąglić moją sylwetkę” 🤩 I tak, zaczęłam więcej jeść i skupiać się w moim treningu głównie na wzmacnianiu .. WCIĄŻ PRZY WYKORZYSTANIU MASY MOJEGO CIAŁA i bez dodatkowych obciążeń.. Dziś słyszę często „zrobiłaś sobie pośladki” .. NO! Zrobiłam .. trochę mi to zajęło, ale SĄ TAKIE JAKIE ZAPLANOWAŁAM 😅 Do wszystkich podejrzliwych - gdybym miała silikon w tyłku to byłby on chociażby wyczuwalny w dotyku... a na każdych warsztatach jestem macana przez dziesiątki osób po pośladkach 😅 Poza tym, musiałabym mieć przerwę od treningów pewnie pół roku jak nic 🤷🏼‍♀️ Pozostaje mi te uwagi i podejrzenia traktować jako komplement 😂 Wracając do mojej pracy nad ciałem i wymiarów .. W talii mam 64 cm .. w biodrach teraz 92 - wcześniej 89 ❤️ i tak sobie rosnę 😅 Biust sie nie liczy, bo go sobie kupiłam 🤷🏼‍♀️ Poziom tkanki tłuszczowej 17% z 12% ❤️ wzrost 166 😋 Waga 55 kg (tydzien temu zważyłam się pierwszy raz od pół roku) .. Wiek metaboliczny 12 LAT 🥳 to tyle na ile się czuje 🥰 Z jakich programów korzystam? SKALPEL 2 , SKALPEL WYZWANIE , SLIM FIT , VOLUME , TARGET, SUKCES, REWOLUCJA - POŚLADKI .. dostępne na www.BeActiveTv.pl Do większości z tych programów zakładam GUMY a w ręce biorę hantle do 1 kg.. to jedyne EXTRA OBCIĄŻENIA 🔥 WAŻNE❗️SOBĄ BYĆ ❣️❣️❣️ Tak wtedy jak i teraz LUBIĘ SIEBIE 🥰 #misjachoda

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

Chodakowska odniosła się także do komentarzy o tym, że powiększyła sobie pośladki:

„Dziś słyszę często „zrobiłaś sobie pośladki” .. NO! Zrobiłam .. trochę mi to zajęło, ale SĄ TAKIE JAKIE ZAPLANOWAŁAM 😅 Do wszystkich podejrzliwych - gdybym miała silikon w tyłku to byłby on chociażby wyczuwalny w dotyku... a na każdych warsztatach jestem macana przez dziesiątki osób po pośladkach 😅 Poza tym, musiałabym mieć przerwę od treningów pewnie pół roku jak nic 🤷🏼‍♀️ Pozostaje mi te uwagi i podejrzenia traktować jako komplement 😂”.

Wymiary Ewy Chodakowskiej

Trenerka podała też swoje dokładne wymiary! „W talii mam 64 cm .. w biodrach teraz 92 - wcześniej 89 ❤️ i tak sobie rosnę 😅. Biust się nie liczy, bo go sobie kupiłam 🤷🏼‍♀️ Poziom tkanki tłuszczowej 17% z 12% ❤️ wzrost 166 😋 Waga 55 kg (tydzień temu zważyłam się pierwszy raz od pół roku) .. Wiek metaboliczny 12 LAT to tyle na ile się czuje”.

Zachwyca nas jej szczerość i to, ze tak otwarcie mówi o operacji plastycznej biustu i o tym, że postanowiła zmienić swój wizerunek z myślą o kobietach, które ją naśladują i dzięki którym regularnie ćwiczą i zdrowo jedzą. Tak trzymać! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!