etui na szminkę Louis Vuitton
ze świata urody

Dom mody Louis Vuitton stworzył nowy model torebki... na szminkę!

Nie zgadniecie ile kosztuje!

Marta Cieplak 16 lutego 2019 08:30
etui na szminkę Louis Vuitton

Dom mody Louis Vuitton pokazał właśnie nowy model torebki... na szminkę! Etui na długim łańcuszku nawiązuje do pudełek na kosmetyki, które powstały w latach 20. XX wieku, Jest oczywiście wykonane ze skóry z monogramem, a zamyka się na zamek wzorowany na tym, który można zobaczyć na kufrach podróżnych marki.

Ile kosztuje etui na szminkę od Louis Vuitton?

Do wyboru są dwa warianty – ze srebrnym i złotym łańcuszkiem. Można je nosić solo lub przyczepione do torebki. Cena zwala z nóg – 885 funtów, czyli ponad 4 tysiące złotych! Ale mimo to chętni ustawiają się w kolejce – w Australii wykupiono wszystkie dostępne egzemplarze! Podejrzewamy, że w pozostałych krajach będzie podobnie, bo Vogue nazwał to etui nową it-bag nadchodzącego sezonu.

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.