Emma Stone w kampanii Louis Vuitton
Fot. Instagram@louisvuitton
Ze świata urody

Emma Stone zagrała w ostatnim filmie Sama Mendesa!

Nie zobaczysz go jednak w kinie. To kampania perfum Louis Vuitton!

Marta Cieplak 7 października 2018 16:30
Emma Stone w kampanii Louis Vuitton
Fot. Instagram@louisvuitton

Emma Stone znana jest przede wszystkim z ról w bijących rekordy popularności komediach romantycznych i melodramatach. Pracuje z najlepszymi. Dlatego nikogo nie powinien dziwić fakt, że ostatnio na planie pracowała z Samem Mendesem, reżyserem m.in. filmów o Bondzie oraz laureatem Oscara za American Beauty. Zaskakujące jest jednak to, ze nie jest to kolejna hollywoodzka produkcja, ale krótkometrażowa... reklama perfum Attrape-Reves Louis Vuitton!

Emma Stone ambasadorką zapachu Louis Vuitton

Emma Stone jest amabasadorką marki od marca tego roku, ale teraz dodatkowo firmuje także najnowszy zapach Attrape-Reves. Film nakręcony na potrzeby kampanii łączy nostalgiczne widoki od łąk aż po Ocean i pustą scenę teatralną i piękną muzykę. Całość robi wrażenie! 

Co ciekawe nie jest to pierwsza współpraca Emmy Stone z Samem Mendesem. Cztery lata temu reżyser wystawił bowiem na deskach Broadwayu nową wersję Kabaretu właśnie z Emmą Stone. Jak widać współpraca dobrze się układała, bo znów zechcieli razem pracować. Z doskonałym efektem!

Attrape-Reves to orientalno-kwiatowa kompozycja w której można wyczuć aromat imbiru, piwonii czy tureckiej róży. Zapach dostępny jest w butikach marki na całym świecie. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.