ambasadorka-kerastase0merata-zostala-blondynka
Fot. Instagram@emrata
Metamorfozy gwiazd

Emily Ratajkowski została blondynką!

To pierwsza zmiana koloru włosów w życiu aktorki!

Marta Cieplak 27 czerwca 2020 17:30
ambasadorka-kerastase0merata-zostala-blondynka
Fot. Instagram@emrata

Emily Ratajkowski to amerykańska aktorka polskiego pochodzenia! Córka polskiego malarza Johna Ratajkowskiego wychowywała się w Anglii, Irlandii, na Majorce i w Kalifornii. W wieku 14 lat został zauważona przez pracownika agencji Ford Models i podpisała swój pierwszy kontrakt. Od 2004 roku gra w filmach i serialach, ale największy rozgłos przyniósł jej występ w teledysku Robina Thicke Blurred Lines. Niemal od razu po jego emisji stała się gwiazdą! A w styczniu 2018 roku podpisała kontrakt z luksusową marką do pielęgnacji włosów – Kerastase. To właśnie za ich namową zdecydowała się teraz przefarbować na blond! A warto podkreślić, że nigdy wcześniej nie zmieniała swojego naturalnego koloru włosów.

Emily Ratajkowski została blondynką!

Zdjęcia Emily w nowym kolorze włosów natychmiast stały się hitem sieci. Nieczęsto bowiem zdarza się tak zjawiskowa metamorfoza! Musimy przyznać, że choć uwielbiamy Emratę w naturalnym odcieniu, to blond sprawił, że jest jeszcze bardziej sexy! Choć czy to możliwe??:-)

emily-ratajkowski-pierwszy-raz-w-blondzie
Fot. Tom Newton

Jasny kolor sprawił, że jej ciemne oczy są jeszcze bardziej hipnotyzujące, a zmysłowe usta przyciągają wzrok. Gwiazda wybrała piękny, lekko miodowy odcień, który doskonale komponuje się z jej karnacją.

Emily otwarcie mówi o tym, że nie zdecydowałaby się na taką zmianę, gdyby nie pełne zaufanie do profesjonalistów, którzy stali za metamorfozą. Teraz modelka wie, że musi położyć duży nacisk na pielęgnację, bo aby blond wyglądał pięknie, wymaga stosowania odpowiednich kosmetyków. Na szczęście jako ambasadorka Kerastase ma do nich stały dostęp. Ty nie wiesz jakie kosmetyki wybrać? Poczytaj o nich tutaj!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Taking care of your blonde is very important and it has never been easier now with our #BlondAbsolu gems to keep your blonde healthy and beautiful! Do you know @emrata’s hair care routine for her new daring look? She can get fiber healing and anti-brass actions with Bain Ultra-Violet. Then she treats her hair with Cicaflash to restore sensitized hair and prevent breakage. And last but not least, fortify and protect your hair fiber with Cicaplasme! Because every blonde is unique, with the advice of your hairdresser you can build your own Blond Absolu routine based on your hair needs and shade. This is Emily’s routine, what’s yours? Book an appointment in the nearest #Kerastase salon to find out more about your own routine by using the following link : https://hair-salons.kerastase.com 📸 @flaconi.de #BlondeAgain #YouDareWeCare

A post shared by Kerastase (@kerastase_official) on

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.