Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Emily Ratajkowski pokazała zgrabne ciało kilka miesięcy po porodzie!

Po ciążowych krągłościach nie ma już śladu!

Aleksandra Frankowska 15 kwietnia 2021 16:27
Emily Ratajkowski
Fot. Getty Images

Emily Ratajkowski w marcu po raz pierwszy została mamą. Modelka, która zawsze mogła pochwalić się perfekcyjną figurą, szybko wróciła do formy po porodzie. Nawet w ciąży nie rezygnowała z ćwiczeń fizycznych, oczywiście na miarę swoich możliwości. Jej synek Sylvester Apollo stał się oczkiem w głowie rodziców, a Ratajkowski chętnie dzieli się kadrami macierzyństwa w swoich social mediach. Najnowsze Instastory gwiazdy, gdzie pozuje w bikini sprawia, że wszyscy przecierają oczy ze zdumienia!

Zobacz też: To niewiarygodne jak Emily Ratajkowski wygląda 11 dni po porodzie!

Emily Ratajkowski wróciła do formy po ciąży i pozuje w bikini

Już dwa tygodnie po urodzeniu syna Emily Ratajkowski zaprezentowała swoją nową figurę. Jej ciało nawet wtedy było w doskonałej kondycji. Tym razem na jej story pojawiło się nagranie w bikini, kiedy to gwiazda prezentuje się niemal w każdej strony. To aż niemożliwe, że w marcu Ratajkowski urodziła dziecko! Modelka nigdy nie ukrywała, że w czasie ciąży ćwiczyła jogę na świeżym powietrzu i bardzo pilnowała zdrowej diety. Fani są zachwyceni jej przemianą, a właściwie doskonałym ciałem, które niewiele zmieniło się w trakcie ciąży. Ratajkowski to kolejna gwiazda, która nosząc pod sercem dziecko, niewiele przytyła. Były to też między innymi Anna Lewandowska, Maffashion czy Sara Boruc. Jak Wam się podoba obecna kondycja modelki? 

Czytaj również: Emily Ratajowski po raz pierwszy została mamą. Znana jest płeć i imię dziecka

Emily Ratajkowski
Fot. Instagram

Emily Ratajkowski
Fot. Instagram

Emily Ratajkowski
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.