Czy Emlia Clarke robi sobie botoks?
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News
O tym się mówi

Emilia Clarke pierwszy raz tak bardzo szczerze mówi o botoksie!

Czy z tego powodu zrezygnuje z pracy?

Marta Cieplak 1 kwietnia 2021 15:30
Czy Emlia Clarke robi sobie botoks?
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Emilia Clarke to brytyjska aktorka, która skradła serca widzów rolą królowej Denerys w kultowym już serialu Gra o tron. Od tej pory kobiety na całym świecie chciały wyglądać tak jak ona. Ale po zejściu z planu Emilia wróciła do swojego naturalnego, znacznie ciemniejszego odcienia, bo najlepiej czuje się właśnie w takim wydaniu. Bez sztucznego upiększania. I takie też ma podejście do medycyny estetycznej. „Kiedyś moja kosmetyczka zasugerowała, że mogłabym zrobić sobie botoks. Natychmiast pokazałam jej drzwi! Miała wtedy 28 lat!” wspomina z oburzeniem aktorka. Co jeszcze zdradziła w rozmowie z brytyjskim Elle?

Emilia Clarke szczerze o botoksie i zabiegach medycyny estetycznej

Emilia Clarke ma bardzo zdrowe podejście do kwestii wieku, starzenia się i samoakceptacji. „Masz pewne wyobrażenie o starzeniu się, a potem masz wyobrażenie o tym, jak starzenie się sprawia, że ​​wyglądasz. W wieku 34 lat jestem mądrzejsza, bardziej inteligentna, mam więcej doświadczeń, zrobiłam to wszystko i jestem z tego dumna. Możesz to wszystko robić tylko dlatego, że jesteś w takim wieku, w jakim jesteś. Czas jest jedyną rzeczą, która pozwala ci robić takie rzeczy. Więc jeśli moja twarz będzie odzwierciedlać czas, który spędziłam  na Ziemi, jestem na to gotowa", powiedziała w wywiadzie dla Elle. 

Czy gwiazdy żałują operacji plastycznych i botoksu?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @emilia_clarke

Emilia Clarke przyznała też, że rzeczywiście w branży filmowej panuje moda na takie zabiegi, a wręcz są one w pewien sposób wymagane. I absolutnie się z tym nie zgadza. Nie chce wpadać w pułapkę, w której można zobaczyć jej sporo starsze koleżanki jak choćby Demi Moore, o której było ostatnio głośno, bo na pokazie Fendi wyglądała jak karykatura samej siebie! „Kiedy słyszysz o tym, że wszyscy tak robią, zaczynasz się zastanawiać: Czy ja też powinnam? Czy muszę? A potem oświetleniowiec ustawia wszystko tak, że wyglądasz pięknie i te myśli przemijają” dodaje. 

Nowy wygląd Demi Moore szokuje i przeraża!

Co ciekawe, Emilia Clarke jest tak bardzo przeciwna zabiegom typu botoks, że byłaby w stanie zrezygnować z pracy, gdyby ją do nich zmuszano! 

Jeśli w mojej pracy, w wieku 45 lat lub później usłyszę, że mam sobie zrobić cokolwiek więcej niż minimalny botoks, to przestanę grać.

To bardzo odważne stwierdzenie w świecie zdominowanym przez operacje plastyczne. Mamy jednak nadzieję, że takich głosów będzie coraz więcej i że kobiety zaczną myśleć o odmładzaniu bardziej racjonalnie i nie będą chciały wyglądać młodo za wszelką cenę! 

Zostały ofiarami botoksu i operacji plastycznych, chcąc zachować młodość!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @emilia_clarke

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…