Widoczne odmłodzenie skóry
Fot. Adobe Stock
VIVA! Tylko u nas

Elektryzująca terapia, czyli sposób na bezinwazyjne odmładzanie

CACI to sposób na jędrną skórę bez bólu.

Artykuł sponsorowany 8 grudnia 2020 12:34
Widoczne odmłodzenie skóry
Fot. Adobe Stock

Kochają ją gwiazdy, cenią lekarze medycyny estetycznej. Nic dziwnego - bezboleśnie i spektakularnie liftinguje owal, likwiduje chomiczki, drugi podbródek i worki pod oczami, przy okazji napina skórę, dodaje jej blasku oraz reedukuje mięśnie. Ten fenomen to CACI - przełomowa platforma zabiegowa XXI wieku, która wykorzystuje synergię mikroprądów i światła LED.

Moc synergii

Technologia CACI Synergy wykorzystuje zaawansowane urządzenie mikroprądowe, które transmituje sygnały elektryczne o niskim napięciu, stymulując mięśnie i inne tkanki do samonaprawy. Mikroprądy oddziałują na mięśnie mimiczne i ich przyczepy, zapewniając im swoisty „trening”, który przywraca napięcie i poprawia krążenie krwi. Energia elektryczna pobudza również fibroblasty w skórze, przyspieszając produkcję kolagenu i elastyny.

Zabieg CACI Martina SPED Jowl Lift
Fot. mat. prasowe

CACI Synergy to ponad 100 różnych specjalistycznych procedur zabiegowych, dlatego warto poprosić lekarza od dobranie tej, najlepszej dla nas. Dzięki temu, będziemy pewni, że efekt zobaczymy i poczujemy już po jednym seansie.

Dermatolog Małgorzata Huczek z Kliniki Dr Huczek Dr Wanat, jako jedna z pierwszych w Polsce miała możliwość poznania i wdrożenia zabiegów CACI Synergy.

"Proces starzenia się nie dotyczy jedynie skóry. Ulegają mu wszystkie tkanki w tym mięśnie. CACI przywraca im prawidłowe napięcie, można powiedzieć, że je reedukuje. W połączeniu z regenerującym i stymulującym światłem LED zabieg jest w stanie cofnąć zmiany spowodowane grawitacją, bezinwazyjnie i całkowicie bezpiecznie. Trzeba przyznać, że to robi wrażenie" - tłumaczy lekarka.

Małgorzata Huczek z Kliniki Dr Huczek Dr Wanat
Fot. mat. prasowe

Kompleksowe działanie

Najlepszym sposobem na odmłodzenie i dodanie twarzy blasku jest terapia kompleksowa.

"Signature Non-Surgical Facial Toning oraz Advanced Non-Surgical Facial Toning to terapie wykorzystujące różne technologie - łączą między innymi mikroprądy z mikrodermabrazja oraz czerwonym i niebieskim światłem LED. Dają porównywalnie fenomenalne efekty. Zabieg odczuwamy jak mocny masaż - podobny do powięziowego lub modnego ostatnio japońskiego Kobido.
Jednak mikroprądy pracują tu nad przywróceniem prawidłowego napięcia wszystkich struktur, które znajdują się pod skórą. Tak jakbyśmy odnowili rusztowanie, na którym znajduje się skóra. Oba zabiegi pięknie modelują owal twarzy, poprawiają mikrokrążenie, stymulują produkcję kolagenu i elastyny. Skóra jest rozjaśniona, ponieważ w zabiegach dodatkowo stosuje się specjalnie dobrane maski żelowe. W dotyku staje się gładka, napięta i jędrna - jak po wakacjach, na które tak rzadko mamy czas" - tłumaczy dr Małgorzata Huczek.

"Niesamowite są także efekty zabiegów Jowl Lift oraz Eye Revive. Ten pierwszy skupia się na trudnym do opracowania innymi, nieinwazyjnymi terapiami obszarze żuchwy i podbródka. Już po jednym zabiegu widzimy totalną zmianę, kontur jest wyrazisty, twarz młodnieje w oczach. Pamiętajmy jednak, że nie jest to zabieg chirurgiczny, raz na zawsze - ale raczej rodzaj treningu dla mięśni. To co, pomoże nam utrzymać efekty na dłużej to systematyczność i przeprowadzenie serii zabiegów - wyjaśnia lekarka.

"Z kolei Eye Revive to zabieg skupiający się na reedukacji mięśni okrężnych oczu, działa drenująco, usprawnia mikrokrążenie, co przekłada się na efekt wypoczętego i świeżego spojrzenia. Obserwujemy po nim również redukcję zasinień i obrzęków, tak często towarzyszących nam przy pracy przed ekranem komputera. A to bardzo miły efekt uboczny" - dodaje specjalistka.

Regularne zabiegi = spektakularny efekt

CACI może być zabiegiem bankietowym, przed wyjściem czy dużą imprezą, ale może też być regularną terapią, a nawet profilaktyką.

"To wspaniała propozycja dla osób, które chcą zachować młodość przez długie lata, ale kochają naturalność i sceptycznie podchodzą do zabiegów inwazyjnych, chirurgicznych, a także dla wszystkich którzy boją się bolesnych terapii.

Zamiast pojedynczych agresywnych zabiegów - wpisujemy regularne spotkania z CACI w nasz styl życia. Podoba mi się też to, że dbamy o urodę i relaksujemy się jednocześnie. W dzisiejszych, pełnych stresu czasach to bardzo ważne, żeby jak najczęściej podarować sobie odrobinę przyjemności, która przekładać się będzie na efekt wypoczętej i zdrowo wyglądającej twarzy" - podsumowuje dr Małgorzata Huczek.

Materiał powstał z udziałem marki CACI.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.