Elżbieta Romanowska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Ela Romanowska pokazała fanom, jak wygląda bez makijażu!

Czy wygląda na 36 lat?

Marta Cieplak 17 września 2019 14:30
Elżbieta Romanowska
Fot. East News

Ela Romanowska, gwiazda serialu Zawsze warto rzadko pojawia się publicznie bez makijażu. Dlatego jej naturalne zdjęcie na Instagramie wywołało niemałą sensację. Szczególnie, że aktorka wygląda na nim dużo, dużo młodziej. Aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Ela Romanowska bez makijażu w 2019

Aktorka na imprezach filmowych i bankietach zawsze wygląda perfekcyjnie – ma doskonale dobrany makijaż i fryzurę. Za to w dni wolne od pracy stara się dać swojej skórze odpocząć i nakłada na nią jedynie preparaty pielęgnacyjne. Dzięki temu jej cera jest niemal bez skazy.

I to właśnie można zauważyć na najnowszym zdjęciu, którym aktorka pochwaliła się na Instagramie. widać na nim uśmiechniętą aktorkę z rozwianymi wiatrem włosami. Wygląda tak młodo, że aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Fani też są zachwyceni tym naturalnym wcieleniem: „Prawdziwa piękność”, „Boska Ela Romanowska”, „Naturalnie najpiękniej!”, „Ale pięknie!”.

Nam też bardzo podoba się w tak naturalnym wydaniu. A ten uśmiech – wart miliona dolarów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lady in Red - Hel 😈 #woman#at#work #red #dress #happy #fun #feel #sexy #plussize #actress #blondehair #tv#

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!