Elżbieta Romanowska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Ela Romanowska pokazała fanom, jak wygląda bez makijażu!

Czy wygląda na 36 lat?

Marta Cieplak 17 września 2019 14:30
Elżbieta Romanowska
Fot. East News

Ela Romanowska, gwiazda serialu Zawsze warto rzadko pojawia się publicznie bez makijażu. Dlatego jej naturalne zdjęcie na Instagramie wywołało niemałą sensację. Szczególnie, że aktorka wygląda na nim dużo, dużo młodziej. Aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Ela Romanowska bez makijażu w 2019

Aktorka na imprezach filmowych i bankietach zawsze wygląda perfekcyjnie – ma doskonale dobrany makijaż i fryzurę. Za to w dni wolne od pracy stara się dać swojej skórze odpocząć i nakłada na nią jedynie preparaty pielęgnacyjne. Dzięki temu jej cera jest niemal bez skazy.

I to właśnie można zauważyć na najnowszym zdjęciu, którym aktorka pochwaliła się na Instagramie. widać na nim uśmiechniętą aktorkę z rozwianymi wiatrem włosami. Wygląda tak młodo, że aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Fani też są zachwyceni tym naturalnym wcieleniem: „Prawdziwa piękność”, „Boska Ela Romanowska”, „Naturalnie najpiękniej!”, „Ale pięknie!”.

Nam też bardzo podoba się w tak naturalnym wydaniu. A ten uśmiech – wart miliona dolarów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lady in Red - Hel 😈 #woman#at#work #red #dress #happy #fun #feel #sexy #plussize #actress #blondehair #tv#

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.