Elżbieta Romanowska
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Ela Romanowska pokazała fanom, jak wygląda bez makijażu!

Czy wygląda na 36 lat?

Marta Cieplak 17 września 2019 14:30
Elżbieta Romanowska
Fot. East News

Ela Romanowska, gwiazda serialu Zawsze warto rzadko pojawia się publicznie bez makijażu. Dlatego jej naturalne zdjęcie na Instagramie wywołało niemałą sensację. Szczególnie, że aktorka wygląda na nim dużo, dużo młodziej. Aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Ela Romanowska bez makijażu w 2019

Aktorka na imprezach filmowych i bankietach zawsze wygląda perfekcyjnie – ma doskonale dobrany makijaż i fryzurę. Za to w dni wolne od pracy stara się dać swojej skórze odpocząć i nakłada na nią jedynie preparaty pielęgnacyjne. Dzięki temu jej cera jest niemal bez skazy.

I to właśnie można zauważyć na najnowszym zdjęciu, którym aktorka pochwaliła się na Instagramie. widać na nim uśmiechniętą aktorkę z rozwianymi wiatrem włosami. Wygląda tak młodo, że aż trudno uwierzyć, że ma 36 lat!

Fani też są zachwyceni tym naturalnym wcieleniem: „Prawdziwa piękność”, „Boska Ela Romanowska”, „Naturalnie najpiękniej!”, „Ale pięknie!”.

Nam też bardzo podoba się w tak naturalnym wydaniu. A ten uśmiech – wart miliona dolarów! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lady in Red - Hel 😈 #woman#at#work #red #dress #happy #fun #feel #sexy #plussize #actress #blondehair #tv#

Post udostępniony przez Ela Romanowska (@elaromanowska)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.