Ela Romanowska
Fot. Ela Romanowska/Instagram
O tym się mówi

Ela Romanowska bardzo schudła! Fani pytają, jak jej się to udało?

Aktorka wygląda świetnie

Redakcja VIVA! 20 września 2019 11:00
Ela Romanowska
Fot. Ela Romanowska/Instagram

Ela Romanowska to aktorka teatralna i telewizyjna, znana m.in. z serialu "Rancho". Celebrytka od lat zachwyca kobiecością, pogodą ducha i dystansem do siebie. Fanki uwielbiają jej kobiece stylizacje, podziwiają ją za piękny uśmiech i talent aktorski. Aktorka potrafi udowodnić, że żadne wyzwanie nie jest dla niej trudne. Wiele lat podkreślała również w wywiadach, że nie przejmuje się swoją wagą. Tym razem Ela Romanowska postanowiła powalczyć z dodatkowymi kilogramami, tym samym na jej profilu na Instagramie pojawiło się coraz więcej zdjęć, prezentujących aktorkę podczas joggingu. Jeden z postów wzbudził spore zainteresowanie internautów. Pojawiły się bardzo pozytywne komentarze.

Pani Elu, wygląda pani super, poproszę o przepis na dietę.
Figura super.
Elunia, czyżbyś schudła?
Gratuluję figurki. 

Kim jest Ela Romanowska?

Ela Romanowska urodziła się w 1983 roku. Występowała w musicalach, wystawianych głównie przez Operę Zamku w Szczecinie, była również związana przez lata z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu. Brała udział w wielu programach telewizyjnych, przede wszystkim: "Jak oni śpiewają", "Dancing with the Stars", "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska wyróżnia się talentem w rolach komediowych, uwielbia postaci które charakteryzują się poczuciem humoru i dystansem do siebie.

 My też jesteśmy zachwyceni metamorfozą Pani Eli Romanowskiej!

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.