Ela Romanowska
Fot. Ela Romanowska/Instagram
O tym się mówi

Ela Romanowska bardzo schudła! Fani pytają, jak jej się to udało?

Aktorka wygląda świetnie

Redakcja VIVA! 20 września 2019 11:00
Ela Romanowska
Fot. Ela Romanowska/Instagram

Ela Romanowska to aktorka teatralna i telewizyjna, znana m.in. z serialu "Rancho". Celebrytka od lat zachwyca kobiecością, pogodą ducha i dystansem do siebie. Fanki uwielbiają jej kobiece stylizacje, podziwiają ją za piękny uśmiech i talent aktorski. Aktorka potrafi udowodnić, że żadne wyzwanie nie jest dla niej trudne. Wiele lat podkreślała również w wywiadach, że nie przejmuje się swoją wagą. Tym razem Ela Romanowska postanowiła powalczyć z dodatkowymi kilogramami, tym samym na jej profilu na Instagramie pojawiło się coraz więcej zdjęć, prezentujących aktorkę podczas joggingu. Jeden z postów wzbudził spore zainteresowanie internautów. Pojawiły się bardzo pozytywne komentarze.

Pani Elu, wygląda pani super, poproszę o przepis na dietę.
Figura super.
Elunia, czyżbyś schudła?
Gratuluję figurki. 

Kim jest Ela Romanowska?

Ela Romanowska urodziła się w 1983 roku. Występowała w musicalach, wystawianych głównie przez Operę Zamku w Szczecinie, była również związana przez lata z Teatrem Współczesnym we Wrocławiu. Brała udział w wielu programach telewizyjnych, przede wszystkim: "Jak oni śpiewają", "Dancing with the Stars", "Twoja twarz brzmi znajomo". Ela Romanowska wyróżnia się talentem w rolach komediowych, uwielbia postaci które charakteryzują się poczuciem humoru i dystansem do siebie.

 My też jesteśmy zachwyceni metamorfozą Pani Eli Romanowskiej!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.