edyta-pazura-juz-nie-jest-blondynka-metamorfoza-2020
Fot. Instagram@edyta_pazura
Metamorfozy gwiazd

Edyta Pazura przeszła spektakularną metamorfozę!

W nowym kolorze włosów wygląda jak nastolatka!

Marta Cieplak 14 września 2020 15:30
edyta-pazura-juz-nie-jest-blondynka-metamorfoza-2020
Fot. Instagram@edyta_pazura

Edyta Pazura przez ostatnie lata przyzwyczaiła nas do tego, że jest eteryczną blondynką. Jej wizerunek był tak konsekwentny, że gdy żona Cezarego Pazury opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, fani jej nie rozpoznali. Ale okazuje się, że nie tylko oni. Mąż też miał kłopoty! I zabawnie skomentował zaskakującą metamorfozę.

Edyta Pazura brunetką - metamorfoza 2020

Edyta opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które podpisała:

Ciotka Edyta ze swoimi bratankami

I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że na zdjęciu Edytę trudno znaleźć! Dlaczego? P pierwsze wygląda tak młodo, że bardziej przypomina siostrę niż ciocię, a po drugie gwiazda zmieniła kolor włosów na jasny brąz, co jeszcze bardziej utrudnia jej rozpoznanie. Zresztą sami zobaczcie. Czy wygląda na 32 lata???

Fani byli w szoku:

Musiałam powiększyć zdjęcie żeby zobaczyć gdzie ta ciotka Edytka🤩. Super💪😍

Nadal wyglądasz jak nastolatka! super!

Ciocia Edyta jak nastolatka:-)Dla Pani czas się zatrzymał❤️

Z rozpoznaniem żony kłopoty miał też mąż! Co zresztą zabawnie skomentował na swoim profilu: 

A cóż to za Piękna Pani? Patrzę, a to Żona. W dodatku moja! Dobrze, że z kolorem włosów nie zmienia się charakter😂 Albo coś przegapiłem 😂❤️😂

A Wam Edyta bardziej podoba się jako brunetka czy blondynka? Poniżej dla przypomnienia wersja jasna – żona w obiektywie męża!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Sezon zdjęciowo- rzepakowy w pełni, a Instagram zalewają fale zdjęć w żółtych kwiatach. Mimo iż kocham patrzeć na te słoneczne dywany, to tylko z daleka, bo sam zapach rzepaku nie jest moją ulubioną nutą zapachową - wręcz przeciwnie 🙃 Dla mnie maj to bez, który bez wątpienia jest zapachem mojego dzieciństwa. Lilak zwany jest kwiatem miłości i szczęścia, a w literaturze występuje jako tło wielu utworów poetyckich (ja sama mogłabym o nim napisać osobny tekst na blog) W poezji kwiaty bzu ze względu na to, że szybko przekwitają były symbolem przemijania i tęsknoty, ale na przykład w utworze „Hafciarka” białe kwiaty bzu stanowią metaforę dziewic 😇 BEZ kojarzy mi się również z moimi akademiami szkolnymi z okazji świąt majowych 🌿 Prawie zawsze występował w wierszach przywołujących wydarzenia historyczne, które recytowaliśmy chórem. Ubrana w białą koszulę, granatową plisowaną spódnicę, rajstopy z lycry i lakierki, które ocierały mnie do krwi, czekałam jak tylko skończymy, żeby szybko uciec na trzepak przed moim blokiem :) P.S. Moimi ulubionymi perfumami jest zapach mieszanki kakao i właśnie mojego ukochanego bzu. 🤫🌿 Znalazłam je po wielu latach w małej perfumerii w centrum Warszawy. Foto: @czarekpazura (który, jak widać kocha 🤫)

A post shared by ✨𝐄𝐝𝐲𝐭𝐚 𝐏𝐚𝐳𝐮𝐫𝐚-𝐉𝐮𝐬𝐭𝐊𝐞𝐞𝐩𝐋𝐢𝐯𝐢𝐧𝐠 (@edyta_pazura) on

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.