ruda-edyta-pazura
Fot. Instagram@edyta_pazura
O tym się mówi

Edyta Pazura już tak nie wygląda!

Zdecydowała się na spektakularną metamorfozę!

Marta Cieplak 17 sierpnia 2021 13:30
ruda-edyta-pazura
Fot. Instagram@edyta_pazura

Edyta Pazura na początku związku z Cezarym Pazurą nosiła bardzo krótkie włosy obcięte na pixie. Potem jednak zdecydowała się je zapuścić i najczęściej jej kosmyki sięgały do ramion lub były delikatnie dłuższe. Teraz, pod koniec wakacji, gwiazda zdecydowała się na zmianę. I to radykalną. Ale uspokajamy – nożyczki nie poszły w ruch. Wręcz przeciwnie! Edyta Pazura właśnie przedłużyła włosy i wygląda zachwycająco.

Zobacz także: Cezary Pazura przypomniał zdjęcie Edyty Pazury sprzed 13 lat! 

Edyta Pazura w przedłużonych włosach

Edyta Pazura podczas nieobecności starszych dzieci w Warszawie, które pojechały odwiedzić jej brata, postanowiła znaleźć czas dla siebie i poświęciła go na metamorfozę! Nie zmieniła jednak koloru, a jedynie długość włosów i to radykalnie. Teraz sięgają jej do połowy pleców!

Jak samopoczucie w przedłużonych włosach? Super! Ale trzeba trafić na osobę, która to umie zrobić, aby później się nie wkurzać, napisała na stories.

Edyta Pazura w przedłużonych włosach
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Zobacz także: Doda, Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek i inne gwiazdy, które noszą peruki i doczepy!

Zabieg przedłużania musi być wykonany perfekcyjnie, jeśli efekt ma zachwycać, a „użytkowanie” włosów na co dzień ma być przyjemnością. Dlatego Edyta oddała się w ręce zaufanej stylistki fryzur Aleksandry Oleczek, do które przychodzi od lat. Jej klientami są także Kaja Środka, Magdalena Lamparska, Olga Bołądź i Natasza Urbańska. 

Edyta Pazura w długich włosach
Fot. Instagram/Edyta Pazura

Ciekawe jak na taką metamorfozę zareagował mąż, Cezary Pazura. Myślicie, że woli Edytę w dłuższych czy krótszych włosach?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.