Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture
Uroda 2022

Edyta Pazura pokazała, co stało się z jej twarzą podczas wakacji

Tego nikt się nie spodziewał! Gwiazda ostrzega innych

Aleksandra Frankowska 3 sierpnia 2022 19:27
Edyta Pazura, Viva! 20/2021
Fot. Zdjęcia MARLENA BIELINSKA/move picture

Edyta Pazura wraz z mężem spędzają wakacje w Los Angeles. Upragniony urlop stał się jednak dla Pazury powodem również do smutku. Na swoim Instagramie Edyta pokazała w jaki sposób słońce zadziałało na jej skórę twarzy. Teraz ostrzega swoich fanów…

ZOBACZ TEŻ: Tak wygląda córka Edyty i Cezarego Pazurów! Amelia ma już 13 lat!

Edyta pazura pokazała efekty opalania

Pazurowie wybrali się urlop do USA, gdzie cieszą się cudownymi chwilami wśród palm na zachodnim wybrzeżu. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie mocne słońce, do którego w Polsce raczej nie jesteśmy przyzwyczajeni. Edyta na swoim Instagramie pokazała, jak zadziałały na jej twarz promienie podczas zwykłej wycieczki rowerowej.

Twarz Edyty Pazury wygląda na wyraźnie zaczerwienioną. Widać, że promienie słoneczne zrobiły swoje. Krem z filtrem z pewnością zapobiegłby sytuacji. Teraz żona Cezarego Pazury przestrzega innych, aby nie zapominali użyć go, nawet jeśli wydaje im się, że nie ma mowy o oparzeniach. Słońce bywa zdradliwe, zwłaszcza w innym klimacie.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Edyta Pazura gorzko o systemie edukacji: „Usłyszałam, że chyba mam głupie dzieci”

Edyta Pazura
Fot. Instagram @edyta_pazura

Edyta i Cezary Pazura wypoczywają w Los Angeles

To kolejna para polskich gwiazd, która w tym roku wybrała urlop w za oceanem. Wcześniej Agata i Piotr Rubik wybrali się na Hawaje, gdzie cieszyli się cudownymi falami i niesamowitą pogodą. Obserwując Edytę i Cezarego Pazurów na Instagramie, można teraz poczuć klimat miasta prawdziwych gwiazd. A widoki są obłędne! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.