ruda-edyta-pazura
Fot. Instagram@edyta_pazura
Metamorfozy gwiazd

Dlaczego Edyta Pazura po dwóch dniach znów zmieniła kolor włosów?

Powód rozbawi Was do łez!

Redakcja VIVA! 16 września 2020 12:30
ruda-edyta-pazura
Fot. Instagram@edyta_pazura

Raptem dwa dni temu pisaliśmy o tym, że Edyta Pazura zdecydowała się na radykalną metamorfozę i swoje blond włosy pofarbowała na jasny brąz. Jednak najwyraźniej nie czuła się w nim najlepiej, bo dzisiaj... zadebiutowała w kolejnym odcieniu! To chyba najszybsza taka zmiana w polskim show-biznesie... Żona Cezarego Pazury postanowiła skomentować to w bardzo dowcipny sposób.

Edyta Pazura jest ruda! Wygląda jak dorosła Ania z Zielonego Wzgórza

Na swoim Instagramie, na którym obserwuje ją już 185 tysięcy osób, gwiazda pokazała nowe zdjęcie i napisała słowo wyjaśnienia:


Pytanie czemu akurat tak? Jak po prostu chciałam mieć włosy w kolorze nachos 🧡 #juliannemore

I faktycznie trzeba przyznać, że coś w tym jest! Zobaczcie:

Fani nie kryli zaskoczenia, ale też komplementowali i porównywali Edytę do bohaterów... książek dla dzieci. Zgadzacie się z nimi?

Tak sobie wyobrażam dorosła Anie z Zielonego Wzgórza 😍😍💚💚

Prawie jak Pipi Ponczoszanka, pieknie 💋❤️

Piękny kolor i pasuje do Pani mi też się taki marzy.

Ze zdjęć trudno wywnioskować, czy to zmiana na stałe, czy może Edyta chce już powoli wrócić do blondu, a taki proces też trochę trwa. Pojawiają się też podejrzenia, że odcień jest ten sam co dwa dni temu, a takie efekt to tylko kwestia odpowiedniego światła. Na pewno wszystko okaże się w ciągu najbliższych dni... 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?