Edyta Herbuś
Fot. Iza Grzybowska
METAMORFOZY GWIAZD

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów ekstremalną metamorfozą!

Zobaczcie, czy w krótkich włosach jej do twarzy

Aleksandra Tylińska 26 kwietnia 2018 12:50
Edyta Herbuś
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Herbuś jest znaną tancerką, która zyskała popularność dzięki jednej z pierwszych edycji „Tańca z gwiazdami”, w której występowała z aktorem Marcinem Mroczkiem. Później Edyta Herbuś zadebiutowała także na ekranach telewizorów w serialach takich jak „M jak Miłość”, „Ojciec Tadeusz”, „Kryminalni” czy …"Świat według Kiepskich”. Jak każda aktorka i tancerka Edyta Herbuś lubi się zmieniać. Ostatnio gwiazda postawiła na nową fryzurę. Jesteśmy ciekawi jak Wam się spodoba!

Edyta Herbuś w blond włosach

Choć to tylko peruka, zmiana jest szokująca. Edyta Herbuś z szatynki z lekkimi pasemkami blondu o średniej długości stała się… platynową blondynką w cięciu typu pixie. Jak sama napisała tak mocna zmiana wynika z pracy nad projektem dotyczącym „aktorskiej przemiany, wchodzeniem w konkretne stany i postaci.” Ponoć efekty pracy zobaczymy już 22 maja. Już nie możemy się doczekać!

Wiosna – czas na zmiany

Choć wolimy aktorkę w naturalnym, kobiecym wydaniu to kochamy zmiany na wiosnę! Ponoć taka metamorfoza u każdej kobiety niesie za sobą życiowe zmiany. Ciekawe, czy w przypadku Edyty jest podobnie. A wam jak się podoba przemiana aktorki i tancerki? Wraz z nadejściem wiosny, myślicie o jakiś mocniejszych zmianach w swoim wyglądzie? 

  Edyta Herbuś w nowej fryzurze. 

A tak gwiazda wygląda na co dzień. Jaka odsłona aktorki i tancerki podoba Wam się bardziej?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.