Edyta Herbuś
Fot. Iza Grzybowska
METAMORFOZY GWIAZD

Edyta Herbuś zaskoczyła fanów ekstremalną metamorfozą!

Zobaczcie, czy w krótkich włosach jej do twarzy

Aleksandra Tylińska 26 kwietnia 2018 12:50
Edyta Herbuś
Fot. Iza Grzybowska

Edyta Herbuś jest znaną tancerką, która zyskała popularność dzięki jednej z pierwszych edycji „Tańca z gwiazdami”, w której występowała z aktorem Marcinem Mroczkiem. Później Edyta Herbuś zadebiutowała także na ekranach telewizorów w serialach takich jak „M jak Miłość”, „Ojciec Tadeusz”, „Kryminalni” czy …"Świat według Kiepskich”. Jak każda aktorka i tancerka Edyta Herbuś lubi się zmieniać. Ostatnio gwiazda postawiła na nową fryzurę. Jesteśmy ciekawi jak Wam się spodoba!

Edyta Herbuś w blond włosach

Choć to tylko peruka, zmiana jest szokująca. Edyta Herbuś z szatynki z lekkimi pasemkami blondu o średniej długości stała się… platynową blondynką w cięciu typu pixie. Jak sama napisała tak mocna zmiana wynika z pracy nad projektem dotyczącym „aktorskiej przemiany, wchodzeniem w konkretne stany i postaci.” Ponoć efekty pracy zobaczymy już 22 maja. Już nie możemy się doczekać!

Wiosna – czas na zmiany

Choć wolimy aktorkę w naturalnym, kobiecym wydaniu to kochamy zmiany na wiosnę! Ponoć taka metamorfoza u każdej kobiety niesie za sobą życiowe zmiany. Ciekawe, czy w przypadku Edyty jest podobnie. A wam jak się podoba przemiana aktorki i tancerki? Wraz z nadejściem wiosny, myślicie o jakiś mocniejszych zmianach w swoim wyglądzie? 

  Edyta Herbuś w nowej fryzurze. 

A tak gwiazda wygląda na co dzień. Jaka odsłona aktorki i tancerki podoba Wam się bardziej?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.