Edyta Herbuś wzięła ślub z Piotrem Bukowieckim?!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Metamorfozy gwiazd

Edyta Herbuś debiutuje w ultrakrótkich włosach!

Fani porównują ją do Mii Farrow, ale też krytykują, że wygląda starzej!

Marta Cieplak 19 sierpnia 2019 18:30
Edyta Herbuś wzięła ślub z Piotrem Bukowieckim?!
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Edyta Herbuś od lat jest wierna długim włosom i można powiedzieć, że są jej znakiem rozpoznawczym. Dlatego jej zdjęcie w króciutkich włosach wzbudziło sensację. Fani są podzieleni!

Edyta Herbuś obcięła włosy?

Z opisu pod fotografią wynika, że gwiazda zdecydowała się na tak drastyczną zmianę ze względu na nową rolę – Luizy. Pytanie tylko, czy Edyta rzeczywiście obcięła włosy? Na zbliżeniu kosmyki są bardzo gęste i wyglądają bardziej jak peruka. Za tymczasowym rozwiązaniem przemawia też fakt, że na niedawno opublikowanych instastories aktorka ma... długie włosy! Tak czy inaczej musimy przyznać, że Edyta wygląda w nowej fryzurze zupełnie inaczej, ale bardzo bardzo kobieco i elegancko. Makijaż retro też jej pasuje! Czy myślicie, że Edyta Herbuś rzeczywiście zmieniła fryzurę, czy może ukryła swoje włosy pod peruką?

A co na taką metamorfozę mówią fani? Ich zdania są podzielone! Część się zachwyca i zasypuje gwiazdę komplementami: „To się nazywa przemiana!”, „Cudownie!”, „Piękna i tajemnicza”. Inni zarzucają Edycie, że w krótkiej fryzurze wygląda dużo starzej niż w rzeczywistości: „Oj nie... zdecydowanie więcej lat”, „Po co dodawać sobie lat?”, „Fatalnie”.

Nas zaciekawiły też porównania do innych gwiazd, których była cała masa. Pojawiły się takie oto nazwiska: Linda Evangelista, Mia Farrow, Sharon Stone, młoda Ewa Kasprzyk... A Twoim zdaniem do kogo jest podobna? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.