Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Edyta Herbuś półnaga na Instagramie. Fani zachwyceni! Co piszą?

Czy tym razem pokazała za dużo?

Marta Cieplak 11 października 2021 13:30
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Edyta Herbuś po raz kolejny przypomniała, jak potrafi być seksowna, kusząca i ponętna. Tancerka i aktorka zaskoczyła właśnie swoich fanów publikując bardzo odważne, zmysłowe zdjęcie na Instagramie. Tancerka i aktorka pozuje na nim w pościeli pokazując nagie plecy i pośladki. Fani są zachwyceni jej odwagą i doceniają niezwykły klimat zdjęcia. A jak Wam się podoba?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Edyta Herbuś półnaga na Instagramie

Edyta Herbuś słynie z perfekcyjnej sylwetki, ale bardzo rzadko pokazuje ciało na Instagramie. Wyjątkiem są sesje z wakacji, gdzie pozuje w bikini na tle pięknych egzotycznych widoków. Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała bardzo zmysłową fotografię. Dlaczego? I co ważniejsze - co na niej zobaczymy?

Podejrzewamy, że do dodania nowego zdjęcia na Instagramie Edytę zachęciło wyjątkowe miejsce, w którym spędziła weekend, czyli Pałac Sypniewo, zlokalizowany niedaleko Bydgoszczy. Na zdjęciu pałacowy pokój wygląda jak królewska komnata – łóżko w stylu retro usytuowane jest między dwoma ogromnymi oknami, z których rozpościera się piękny widok. Ściany udekorowane są bogato zdobionymi tapetami w odcieniach bordo i złota, a okna - efektownymi kotarami w tej samej kolorystyce. Edyta Herbuś odważyła się zapozować w samej pościeli, eksponując przy tym nagie plecy i fragment pośladków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Fani są zachwyceni nową fotografią i od razu zasypali gwiazdę komplementami, komentując jej odwagę i komplementując sylwetkę gwiazdy:

Piękne plecy... 🔥

O ja cie 😍😍😍😁😁😁

Boska 🔥🔥🔥🔥

Piękna ❤️❤️🔥

My też jesteśmy zachwyceni i figurą gwiazdy i klimatem zdjęcia. Czekamy na więcej!

Edyta Herbuś działa charytatywnie

Nie wiemy, co dokładnie Edyta Herbuś robiła w Pałacu Sypniewo, ale obserwując zdjęcia z tego samego weekendu możemy podejrzewać, że nocowała tam ze względu na akcję sadzenia drzew „Wspólnie dla lasu” w Nadleśnictwie Runowo, gdzie kilka lat temu przeszedł ogromny huragan. Do sadzenia drzewek zgłosiło się 360 osób, do których dołączyli jeszcze uczniowe i harcerze z okolicznych miejscowości. Łącznie w tym wydarzeniu wzięło udział ponad 800 osób!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

„Nawet nie wiecie, jaka to jest radocha🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳 Kiedy podąża się żyzną dróżką , zostawiając za sobą zielony szlaczek nowego życia... 🌱🌱🌱🌱🌱🌱 Odległość pomiędzy roślinkami 80 cm
A potem urośnie nam z tego potęga leśnego życia, ze światem dzikich zwierząt i roślin, ze związkami, które między nimi występują... Dla mnie taka perspektywa to bajka 🌳🌳🌳Symbol życia dla nas wszystkich.
Udało nam się wczoraj posadzić ok 25 tysięcy sadzonek, czyli ponad 3 hektary młodego lasu. Dziś znów działamy od rana” pisała Edyta na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Ale to nie jedyna akcja charytatywna, którą wspiera Edyta Herbuś. Teraz, w październiku, promuje także zakup różowych apaszek zaprojektowanych przez Superstyler – 100% zysku z ich sprzedaży zasili Fundację Spa For Cancer, której misją jest edukacja dotycząca profilaktyki raka piersi i wspieranie kobiet, które usłyszały diagnozę. 

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias zgodziłaby się na amputacje piersi dla córki: „Dla niej muszę zwolnić”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Dodatkowo Edyta Herbuś wspiera także akcję „Powiedz bliskiej osobie” organizowaną przez Estee Lauder Companies. „Październik jest miesiącem różowej wstążki 🎀 Z największą czułością i troską przypominamy Wam drogie panie jak ważne są dla nas regularne badania. Pozwala nam to wykrywać ewentualne zmiany nowotworowe na wczesnym etapie zaawansowania, a w konsekwencji zastosować skuteczne leczenie.
Ta choroba dotyka tak wiele z nas... W moim otoczeniu, dwie bliskie mi kobiety Dorota i Ewa, zmagają się dziś z nowotworem. Obie są bardzo dzielne i obie zdrowieją, dzięki diagnozie postawionej we właściwym momencie i podjętemu leczeniu. W profilaktyce raka bardzo często ogromną rolę odgrywają BLISKIE NAM OSOBY, członkowie rodziny, nasi przyjaciele, znajomi, partnerzy. Nasza kampania przypomina, że razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej. (...)”, napisała gwiazda na Instagramie. 

Myślicie, że półnagie zdjęcie Edyty miało za zadanie przyciągnąć uwagę do wspieranych przez nią akcji charytatywnych i społecznych. Jeśli tak, to bez wątpienia spełniło swoją rolę!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.