Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Edyta Herbuś półnaga na Instagramie. Fani zachwyceni! Co piszą?

Czy tym razem pokazała za dużo?

Marta Cieplak 11 października 2021 13:30
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Edyta Herbuś po raz kolejny przypomniała, jak potrafi być seksowna, kusząca i ponętna. Tancerka i aktorka zaskoczyła właśnie swoich fanów publikując bardzo odważne, zmysłowe zdjęcie na Instagramie. Tancerka i aktorka pozuje na nim w pościeli pokazując nagie plecy i pośladki. Fani są zachwyceni jej odwagą i doceniają niezwykły klimat zdjęcia. A jak Wam się podoba?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Edyta Herbuś półnaga na Instagramie

Edyta Herbuś słynie z perfekcyjnej sylwetki, ale bardzo rzadko pokazuje ciało na Instagramie. Wyjątkiem są sesje z wakacji, gdzie pozuje w bikini na tle pięknych egzotycznych widoków. Teraz jednak zrobiła wyjątek i opublikowała bardzo zmysłową fotografię. Dlaczego? I co ważniejsze - co na niej zobaczymy?

Podejrzewamy, że do dodania nowego zdjęcia na Instagramie Edytę zachęciło wyjątkowe miejsce, w którym spędziła weekend, czyli Pałac Sypniewo, zlokalizowany niedaleko Bydgoszczy. Na zdjęciu pałacowy pokój wygląda jak królewska komnata – łóżko w stylu retro usytuowane jest między dwoma ogromnymi oknami, z których rozpościera się piękny widok. Ściany udekorowane są bogato zdobionymi tapetami w odcieniach bordo i złota, a okna - efektownymi kotarami w tej samej kolorystyce. Edyta Herbuś odważyła się zapozować w samej pościeli, eksponując przy tym nagie plecy i fragment pośladków. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Fani są zachwyceni nową fotografią i od razu zasypali gwiazdę komplementami, komentując jej odwagę i komplementując sylwetkę gwiazdy:

Piękne plecy... 🔥

O ja cie 😍😍😍😁😁😁

Boska 🔥🔥🔥🔥

Piękna ❤️❤️🔥

My też jesteśmy zachwyceni i figurą gwiazdy i klimatem zdjęcia. Czekamy na więcej!

Edyta Herbuś działa charytatywnie

Nie wiemy, co dokładnie Edyta Herbuś robiła w Pałacu Sypniewo, ale obserwując zdjęcia z tego samego weekendu możemy podejrzewać, że nocowała tam ze względu na akcję sadzenia drzew „Wspólnie dla lasu” w Nadleśnictwie Runowo, gdzie kilka lat temu przeszedł ogromny huragan. Do sadzenia drzewek zgłosiło się 360 osób, do których dołączyli jeszcze uczniowe i harcerze z okolicznych miejscowości. Łącznie w tym wydarzeniu wzięło udział ponad 800 osób!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

„Nawet nie wiecie, jaka to jest radocha🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳🌳 Kiedy podąża się żyzną dróżką , zostawiając za sobą zielony szlaczek nowego życia... 🌱🌱🌱🌱🌱🌱 Odległość pomiędzy roślinkami 80 cm
A potem urośnie nam z tego potęga leśnego życia, ze światem dzikich zwierząt i roślin, ze związkami, które między nimi występują... Dla mnie taka perspektywa to bajka 🌳🌳🌳Symbol życia dla nas wszystkich.
Udało nam się wczoraj posadzić ok 25 tysięcy sadzonek, czyli ponad 3 hektary młodego lasu. Dziś znów działamy od rana” pisała Edyta na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Ale to nie jedyna akcja charytatywna, którą wspiera Edyta Herbuś. Teraz, w październiku, promuje także zakup różowych apaszek zaprojektowanych przez Superstyler – 100% zysku z ich sprzedaży zasili Fundację Spa For Cancer, której misją jest edukacja dotycząca profilaktyki raka piersi i wspieranie kobiet, które usłyszały diagnozę. 

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Gardias zgodziłaby się na amputacje piersi dla córki: „Dla niej muszę zwolnić”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Dodatkowo Edyta Herbuś wspiera także akcję „Powiedz bliskiej osobie” organizowaną przez Estee Lauder Companies. „Październik jest miesiącem różowej wstążki 🎀 Z największą czułością i troską przypominamy Wam drogie panie jak ważne są dla nas regularne badania. Pozwala nam to wykrywać ewentualne zmiany nowotworowe na wczesnym etapie zaawansowania, a w konsekwencji zastosować skuteczne leczenie.
Ta choroba dotyka tak wiele z nas... W moim otoczeniu, dwie bliskie mi kobiety Dorota i Ewa, zmagają się dziś z nowotworem. Obie są bardzo dzielne i obie zdrowieją, dzięki diagnozie postawionej we właściwym momencie i podjętemu leczeniu. W profilaktyce raka bardzo często ogromną rolę odgrywają BLISKIE NAM OSOBY, członkowie rodziny, nasi przyjaciele, znajomi, partnerzy. Nasza kampania przypomina, że razem jesteśmy w stanie zdziałać więcej. (...)”, napisała gwiazda na Instagramie. 

Myślicie, że półnagie zdjęcie Edyty miało za zadanie przyciągnąć uwagę do wspieranych przez nią akcji charytatywnych i społecznych. Jeśli tak, to bez wątpienia spełniło swoją rolę!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.