Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME
Ze świata urody

Edyta Górniak schudła aż 10 kg! Czy wydarzyło się coś ważnego w jej życiu?

"Smutek mnie wyssał" - komentuje wokalistka!

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 14:31
Edyta Górniak, Viva! 9/2019
Fot. MATEUSZ STANKIEWICZ/SAMESAME

Edyta Górniak od lat zachwyca piękną sylwetką. Gwiazda dba o zdrowie i wygląd, bardzo skrupulatnie dobiera współpracowników i "pielęgnuje" swój wizerunek. Jest profesjonalistką w każdym calu, dlatego tak bardzo przywiązuje wagę do tego jak prezentuje się jej ciało. Nic dziwnego, wokalistka jest stale obiektem komentarzy i obserwacji mediów, fani zauważą każdą zmianę fryzury lub metamorfozę sylwetki. W ostatnim czasie Edyta Górniak schudła aż 10 kg. Swoją zmianę skomentowała dziennikarzowi Faktu.

Dlaczego Edyta Górniak schudła aż 10 kg?

Okazuje się, że nie miało to związku dietą, ani bardzo wyczerpującą aktywnością fizyczną. Powodem jej metamorfozy były wydarzenia w życiu osobistym, które bardzo wyraźnie wypłynęły na jej kondycję fizyczną i przełożyły się na spadek wagi. Wokalistka ma za sobą ponad 2-letnią trasę koncertową, która z pewnością była bardzo angażująca i wyczerpująca. Najważniejsze było jednak życie osobiste gwiazdy, które niestety wpłynęło na sylwetkę gwiazdy. Co na ten temat mówi sama Edyta Górniak?

Zdarzyła mi się taka historia w zeszłym roku, która mnie dosłownie wyssała energetycznie. To spowodowało, że zaczęłam tracić kilogramy. Zauważyłam to, jak musiały być zmienione wszystkie kostiumy. Też poczułam się taka słabsza fizycznie… – powiedziała wokalistka.

W tej chwili muszę pić bardzo dużo wody, żeby ta skóra była elastyczna. Jest mi często zimno, bo straciłam dużo tej tkanki tłuszczowej. Czuje się bardziej wiotka i co dziwne, nie czuje się do końca sobą. Patrzę w lustro i coś się nie zgadza.

Jak Wam się podoba przemiana Edyty Górniak? Czy to zmiana na korzyść?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ma shadow girl ❤️🎬

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

close your eyes & make a wish 🎬⭐️ #edytagorniak

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.