Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Edyta Górniak pokazała się bez makijażu! To niesamowite, jak wygląda!

47-letnia gwiazda zaskoczyła fanów…

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 21:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edytę Górniak znamy z perfekcyjnego wizerunku. Jej przemyślane stylizacje i idealny makijaż od lat są wzorem dla wielu kobiet. Rzadko możemy zobaczyć piosenkarkę bez makijażu. Gwiazda przebywa obecnie w USA. I właśnie z Tennessee postanowiła przygotować dla swoich fanów post, w którym pokazała się bez makijażu!

Gwiazda opublikowała zdjęcie zarówno na swoim profilu na Instagramie, jak i w Instastories. Zdjęcie opatrzyła na Instagramie komentarzem: „dla was dzień dobry, dla mnie dobranoc. Falling asleep with a new song for U♥️ ... slowly growing in my heart  #lovemyfans#musicismagic #edytagorniak#newbeginning ...”

Czyżby piosenkarka pracowała nad materiałem nad nową płytę? Ciekawe, czy obecność w Tennessee, stanie, który jest stolicą muzyki country to zbieg okoliczności…

Edyta Górniak bez makijażu 

47-letnia piosenkarka wygląda doskonale bez make upu! Naturalny look wspaniale jej służy. Naszym zdaniem wygląda na dwadzieścia lat. A Wy co sądzicie? 

Edyta Górniak bez makijażu
Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak bez makijażu
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.