Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
metamorfozy gwiazd

Edyta Górniak pokazała się bez makijażu! To niesamowite, jak wygląda!

47-letnia gwiazda zaskoczyła fanów…

Redakcja VIVA! 24 lutego 2020 21:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edytę Górniak znamy z perfekcyjnego wizerunku. Jej przemyślane stylizacje i idealny makijaż od lat są wzorem dla wielu kobiet. Rzadko możemy zobaczyć piosenkarkę bez makijażu. Gwiazda przebywa obecnie w USA. I właśnie z Tennessee postanowiła przygotować dla swoich fanów post, w którym pokazała się bez makijażu!

Gwiazda opublikowała zdjęcie zarówno na swoim profilu na Instagramie, jak i w Instastories. Zdjęcie opatrzyła na Instagramie komentarzem: „dla was dzień dobry, dla mnie dobranoc. Falling asleep with a new song for U♥️ ... slowly growing in my heart  #lovemyfans#musicismagic #edytagorniak#newbeginning ...”

Czyżby piosenkarka pracowała nad materiałem nad nową płytę? Ciekawe, czy obecność w Tennessee, stanie, który jest stolicą muzyki country to zbieg okoliczności…

Edyta Górniak bez makijażu 

47-letnia piosenkarka wygląda doskonale bez make upu! Naturalny look wspaniale jej służy. Naszym zdaniem wygląda na dwadzieścia lat. A Wy co sądzicie? 

Edyta Górniak bez makijażu
Fot. Instagram @edytagorniak

Edyta Górniak bez makijażu
Fot. Instagram @edytagorniak

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.