Dua Lipa
Fot. Instagram@dualipa
O tym się mówi!

Dua Lipa nie jest już brunetką! Gwiazda przeszła spektakularną metamorfozę!

Takiej zmiany nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 5 stycznia 2021 11:26
Dua Lipa
Fot. Instagram@dualipa

Dupa Lipa to jedna z najpopularniejszych, współczesnych wokalistek. Jej przeboje na ustach ma cały świat, a wizerunkiem inspiruje się wiele kobiet. Gwiazda postanowiła zaskoczyć wszystkich i na okładce najnowszego wydania magazynu Vogue pozuje w krótkich blond włosach. Co za metamorfoza!

Dua Lipa na szczycie list przebojów

Chociaż zaczynała od udostępniania swoich nagrań na kanale YouTube, w wieku 20 lat udało jej się podpisać pierwszy kontakt z wytwórnią Warner Music Group. Prawdziwą sławę przyniosła jej piosenka By the one, który znalazł się na listach przebojów w takich krajach jak Niemcy, Polska, Włochy, Nowa Zelandia, czy Belgia. Następnie stała się popularna niemal na całym świecie i wciąż wydaje nowe krążki!

Dupa Lipa została blondynką

Na okładce najnowszego magazynu Vogue, Dua Lipa pozuje w krótkich blond włosach! Ostre cięcie i nowy kolor zachwyciły jej fanów. Wygląda dziewczęco i jednocześnie bardzo stylowo. Włosy pięknie kontrastują z jej ciemniejszą karnacją

Rozpoczynam rok 2021 jak prawdziwy kameleon, którym jestem! Dziękuję @edward_enninful Nigdy nie zapomnę całej miłości i wsparcia, które mi dałeś w trakcie mojej kariery i tego, że dałeś mi drugą okładkę @britishvogue !! To było spełnienie moich marzeń i mam wielkie szczęście, że pracowałam nad nią z prawdziwymi legendami. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.