Dua Lipa
Fot. Instagram@dualipa
Metamorfozy gwiazd

Dua Lipa postanowiła zaszaleć z wizerunkiem i przefarbowała się na blond!

Zobacz, jak wygląda w nowym kolorze włosów!

Marta Cieplak 3 października 2019 13:30
Dua Lipa
Fot. Instagram@dualipa

Dua Lipa zapowiedziała właśnie nową płytę i z tej okazji postanowiła zmienić kolor włosów na blond! To co prawda nie pierwsza taka radykalna metamorfoza w jej karierze, ale tym razem odcień jest inny niż poprzednio.

Dua Lipa została blondynką

Do tej pory piosenkarka nosiła klasyczny, platynowy blond na który decyduje się większość gwiazd. Tym razem postawiła jednak na odcień cieplejszy, bardziej miodowy. Wszyscy zastanawiają się, co na tę zmianę powie jej partner, Anwar Hadid, brat Gigi i Belli...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A new era! Thank you for your patience. See you soon #DL2

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Za metamorfozę Dua Lipy odpowiada jej wierny team – fryzkerka Anna Cofone i kolorystka Nicola Clarke. Nicola zdradziła w rozmowie z portalem Refinery 29, że zmiana ta zajęła im aż 8 godzin - włosy najpierw zostały utlenione, a potem nałożyła na nie produkty tonujące, który dały odcień rose-gold. Co ciekawe, kolorystka dodała, że metamorfoza miała miejsce tydzień temu i że do tego czasu piosenkarka ukrywała nowy kolor włosów pod... peruką!

Efekt jest ciekawy, ale my jednak wolimy Duę w ciemnych włosach, które lepiej pasują do jej wizerunku. A Ty?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

shiny burfday face! Fanxx @patrickta 💖

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

Kim jest Dua Lipa?

Dua Lipa jest brytyjską piosenkarką i modelką pochodzenia kosowsko-albańskiego. Urodziła się w 1995 roku w Londynie. Jej kariera rozpoczęła się, gdy zaczęłą wrzucać na YouTube covery słynnych piosenek. Miała wtedy 14 lat. W 2015 wydała singiel Be The One, który plasował się na  szczytach list przebojów na całym świecie. Jej debiutancka płyta ukazała się jednak dopiero w 2017 roku, a teraz czekamy na kolejną. Dua Lipa mówi, że jej największą inspiracją jest jej ojciec - lider rockowego zespołu ODA.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!