Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę i upodobniła się do matki. Przypomina Katarzynę Grocholę!

"Czysta mama"

Paulina Filipowicz 2 sierpnia 2020 18:29
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to gwiazda z genialnym wyczuciem estetyki.Na swoim profilu na Instagramie zebrała liczne grono wiernych fanów, śledzi ją tam już 770 tysięcy osób, które szukają natchnienia do urządzenia mieszkania lub poszukują estetycznych inspiracji. Tym razem Dorota Szelągowska zaprezentowała fanom swoją metamorfozę, publikując zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego! Gwiazda nigdy wcześniej nie była tak podobna do swojej znanej mamy, Katarzyny Grocholi!

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę i upodobniła się do matki. Przypomina Katarzynę Grocholę

Dorota Szelągowska zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie swojej najnowszej metamorfozy. Gwiazda w weekend wybrała się do salonu fryzjerskiego, a zmianę fryzury udokumentowała w mediach społecznościowych. Najpierw uchyliła rąbka tajemnicy, publikując zdjęcie przed metamorfozą - bez makijażu i z włosami w nieładzie. Nie trzeba  było długo czekać na efekt końcowy.

Dorota pochwaliła się pięknym zdjęciem nowej odmienionej fryzury. Skróciła włosy, a także postawiła na modną i gęstą grzywkę! Fani od razu zobaczyli podobieństwo do znanej matki gwiazdy, pisarki Katarzyny Grocholi.

"Czysta Mama, ale mega jesteś do niej podobna na tym zdjęciu"

"Ależ jesteś tu niesamowicie podobna do mamy" - pisali internauci, nie kryjąc zachwytu nad przemianą Doroty.

Trzeba przyznać, że gwiazda w nowej fryzurze prezentuje się zjawiskowo! A jak Wam się podoba taki look?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @maciej_wroblewski_official

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.