Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
O TYM SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę i upodobniła się do matki. Przypomina Katarzynę Grocholę!

"Czysta mama"

Paulina Filipowicz 2 sierpnia 2020 18:29
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to gwiazda z genialnym wyczuciem estetyki.Na swoim profilu na Instagramie zebrała liczne grono wiernych fanów, śledzi ją tam już 770 tysięcy osób, które szukają natchnienia do urządzenia mieszkania lub poszukują estetycznych inspiracji. Tym razem Dorota Szelągowska zaprezentowała fanom swoją metamorfozę, publikując zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego! Gwiazda nigdy wcześniej nie była tak podobna do swojej znanej mamy, Katarzyny Grocholi!

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę i upodobniła się do matki. Przypomina Katarzynę Grocholę

Dorota Szelągowska zaskoczyła fanów i opublikowała zdjęcie swojej najnowszej metamorfozy. Gwiazda w weekend wybrała się do salonu fryzjerskiego, a zmianę fryzury udokumentowała w mediach społecznościowych. Najpierw uchyliła rąbka tajemnicy, publikując zdjęcie przed metamorfozą - bez makijażu i z włosami w nieładzie. Nie trzeba  było długo czekać na efekt końcowy.

Dorota pochwaliła się pięknym zdjęciem nowej odmienionej fryzury. Skróciła włosy, a także postawiła na modną i gęstą grzywkę! Fani od razu zobaczyli podobieństwo do znanej matki gwiazdy, pisarki Katarzyny Grocholi.

"Czysta Mama, ale mega jesteś do niej podobna na tym zdjęciu"

"Ależ jesteś tu niesamowicie podobna do mamy" - pisali internauci, nie kryjąc zachwytu nad przemianą Doroty.

Trzeba przyznać, że gwiazda w nowej fryzurze prezentuje się zjawiskowo! A jak Wam się podoba taki look?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ @maciej_wroblewski_official

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.