Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska została porównana do wielkiej ikony stylu!

Jej najnowsze zdjęcie Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 14:15
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019

Dorota Szelągowska lubi dzielić się swoimi prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Projektantka często wstawia tam fotografie z podróży, pokazuje swój dom, a także od czasu do czasu zdecyduje się na klasyczne selfie! Na ostatnim zdjęciu pokazała się w nieco innym wydaniu, jakim jeszcze nie mieliśmy okazji jej widzieć. W komentarzach została porównana do… koniecznie czytajcie dalej!

Dorota Szelągowska upodobniła się do amerykańskiej gwiazdy filmowej

Na zrobionym w lustrze zdjęciu możemy zobaczyć ją w eleganckiej, bezowej stylizacji. Całość dopełniła mocnym makijażem, idealnym na wielkie wyjścia – podkreślone brwi, klasyczne czarne kreski oraz oczywiście czerwone usta. Ponadto Dorota postawiła na delikatne loki, które świetnie wyglądają przy tak krótkim cięciu włosów. Na Instagramie nie mogło zabraknąć oczywiście pozytywnych komentarzy pod zdjęciem: „Piękna fryzura pani Doroto!❤️”, „Świetna fryzura!”, „Ślicznie”, „Oo woow niczym Marylin Monroe”. Też widzicie to podobieństwo?! Taki styl zdecydowanie pasuje Szelągowskiej, postawiłybyście na podobny look? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.