Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska została porównana do wielkiej ikony stylu!

Jej najnowsze zdjęcie Was zaskoczy

Redakcja VIVA! 19 lutego 2020 14:15
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019

Dorota Szelągowska lubi dzielić się swoimi prywatnymi zdjęciami na Instagramie. Projektantka często wstawia tam fotografie z podróży, pokazuje swój dom, a także od czasu do czasu zdecyduje się na klasyczne selfie! Na ostatnim zdjęciu pokazała się w nieco innym wydaniu, jakim jeszcze nie mieliśmy okazji jej widzieć. W komentarzach została porównana do… koniecznie czytajcie dalej!

Dorota Szelągowska upodobniła się do amerykańskiej gwiazdy filmowej

Na zrobionym w lustrze zdjęciu możemy zobaczyć ją w eleganckiej, bezowej stylizacji. Całość dopełniła mocnym makijażem, idealnym na wielkie wyjścia – podkreślone brwi, klasyczne czarne kreski oraz oczywiście czerwone usta. Ponadto Dorota postawiła na delikatne loki, które świetnie wyglądają przy tak krótkim cięciu włosów. Na Instagramie nie mogło zabraknąć oczywiście pozytywnych komentarzy pod zdjęciem: „Piękna fryzura pani Doroto!❤️”, „Świetna fryzura!”, „Ślicznie”, „Oo woow niczym Marylin Monroe”. Też widzicie to podobieństwo?! Taki styl zdecydowanie pasuje Szelągowskiej, postawiłybyście na podobny look? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.