Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Dorota Szelągowska przeszła metamorfozę! Zmieniła fryzurę i postawiła na odważny kolor

Jak się prezentuje?

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2020 18:30
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Instagram/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska znana jest dobrego gustu i wyczucia stylu. Prowadząca program "Domowe rewolucje" uwielbiana jest przez fanów za poczucie humoru i niespotykaną energię, którą zaraża innych. Dorota Szelągowska jako projektantka wnętrz pomaga Polakom od lat w urządzaniu mieszkań. Sama również lubi spektakularne metamorfozy swojego wyglądu. Widzieliśmy ją już w brązowych włosach, blond z grzywką czy charakterystycznym krótkim bobie. Dorota ponownie postanowiła zaszaleć z wyglądem! Jak prezentuje się w nowej fryzurze?

Dorota Szelągowska po metamorfozie

Gwiazda więła udział w nagraniach do nowego spotu na TVN-u, do którego przeszła spektakularną metamorfozę! Proces przemiany postanowiła udokumentować na swoim profilu na Instagramie. Początkowo opublikowała odważne zdjęcie, które zrobiono w trakcie przeprowadzania metamorfozy. Dorota z wyraźnie niedokończonym makijażem i rozczochraną fryzurą uśmiecha się do fanów. Gwiazda wykazała się sporą odwagą - mało która celebrytka decyduje się na pozowanie w trakcie przygotowań. Fani jednak nie kryli pochwał i z niecierpliwością czekali na efekt końcowy. Nie trzeba było długo czekać, aż Dorota pokazała finał prac stylisty, fryzjera i wizażysty. Gwiazda zdecydowała się na zmianę długości włosów które teraz sięgają nieco poniżej ucha. Odcień fryzury zmieniła z ciepłego tradycyjnego blondu, na mroźny, wręcz biały. Trzeba przyznać, że nowy wizerunek prezenterki jest zaskakujący! A jak Wam podoba się Dorota Szelągowska po metamorfozie?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mejkap i fryzura w trakcie :) - kręcimy spot @tvn.pl 😘😘😘

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Makeup @justynaradzka, włosy @lukaszurbanskihair stylizacja @polkanegri ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.